MÁDARA kauapüsivad Velvet Wear huulepulgad on kohal

Foto: MÁDARA

Aastal 2019 lansseeris orgaanilise nahahooldustoodete brändina tuntud lõunanaabrite MÁDARA paljude rõõmuks ka kosmeetikasarja, kuid toona puudusid valikust… huulepulgad! Mis toona kurvastas, on tänaseks heastatud – MÁDARA kauapüsivad Velvet Wear huulepulgad on nüüd kohal.

MÁDARA looja Lotte Tisenkopfa-Iltnere leiab, et huulepulk ei ole pelgalt kosmeetikatoode – läbi aegade on huulepulgad olnud instrumendiks eneseväljendusele ja julgusele. Nii ühendabki Velvet Wear huulepulkade sari endas ehtsa looduslikkuse ja suurepärase toime. MÁDARAle omaselt on huulepulkade koostisosad looduslikud ja puhtad, täielikult sünteetiliste pigmentide ja karmiinivabad. Sametise, kreemise tekstuuriga huulepulki on kerge peale kanda ning need püsivad peal tunde, kuludes maha järk-järgult ja ühtlaselt. Vaatamata matile viimistlusele jäävad huuled siiski pehmed ja niisutatud.

Kuigi suures pildis võib meigitoodete turg tunduda üleküllastunud, siis usub MÁDARA, et alati on ruumi uuele sertifitseeritult looduslikule ja 100% veganlikule tootele, mis on samal ajal uuenduslik oma koostisosade ja tõhususega. Nii ongi Velvet Wear huulepulkade koostises naturaalsed vahad, mustikaseemneõli ja sheavõi, mis kosutavad ja kaitsevad huuli, muutes need pehmeks ja ahvatlevaks. Sünteetilised ja loomsed värvained on täielikult vahetatud mineraalsete ja naturaalsete pigmentide vastu. Muide, retsepti hulka kuulub ka huuli täitev ja ilmekamaks muutev riisipulber.

Inspireerituna tagasihoidlikust kuid lummavast põhjamaisest loodusest on esimestele Velvet Wear huulepulkadele valitud sügavad, varjundirikkad ja maalähedased toonid, mis kaunistavad igat jumet. Värvipalett koosneb neljast toonist – Cool Nude, Warm Nude, Magma ja Dark Nude –, mille hulgast leiab sobiva iga nahatooni jaoks.

Olgu ka lisatud, et kõik Velvet Wear huulepulgad toodetakse Lätis asuvas MÁDARA enda tehases.

MÁDARA Velvet Wear huulepulgad on juba müügil MÁDARA e-poes www.madaracosmetics.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid