Eesti kasemahl MÁDARA geelniisutajas

Foto: MÁDARA

Läti kosmeetikabränd MÁDARA, mis esindab looduse rikkust ja kasutab 100% looduslikku päritolu toorainet, toob turule loodusliku, sertifitseeritud alternatiivi senistele geelniisutajatele. Kasemahlal põhinevasse vananemisvastasesse Time Miracle sarja on lisandunud geelniisutaja Hydra Firm Hyaluron Concentrate Jelly, mille põhiline koostisosa – kasemahl – on pärit ei kuskilt mujalt kui Eestist!

Juba aastaid tagasi tegid teadlased kindlaks, et tervistava joogipoolisena tuntud kasemahlal on imeline mõju ka naha välispidisel hooldamisel. See stimuleerib rakkude uuenemist, parandab naha jumet ning kaitseb seda. MÁDARAgi on seda juba omajagu aastaid teadnud – Hydra Firm Hyaluron Concentrate Jelly ei ole ilumärgi esimene toode, mis kasemahla sisaldab. 

Uue toote, õlivaba geeli, teeb aga eriliseks selle rikkalik mitmemolekulaarse hüaluroonhappe sisaldus. Hüaluroonhappe väikesed molekulid tungivad sügavale nahka, taastavad selle elastsuse ning ühtlustavad seda, samal ajal tugevdades naha kaitsebarjääri. Lisaks on Hydra Firm Jelly eriomaduseks niiskuse lukustamisvõime ning transepidermaalse veekao pidurdamine. Nahk on pärast geeli pealekandmist sügavalt niisutatud, kaitstud, pehme ja elastne, lisaks laetud värskuse ja säraga. Olgu ka lisatud, et Hydra Firm Hyaluron Concentrate Jelly sobib eriti hästi küpsele, kuivale ja probleemsele nahale, olles samal ajal ideaalne nii naistele kui ka meestele. Samuti on parima tulemuse saavutamiseks soovitatav kasutada geeli koos näomassaažirulli või Gua Sha massaažiga.

MÁDARA toodetega on võimalik tutvuda Tallinna ja Tartu Kaubamajas, valitud I.L.U. kauplustes, Stockmannis ning MÁDARA e-poes.

Sarnased artiklid

Kommentaarid