5 parimat ilutoodet, mis Aljona 2019. aastal avastas

Foto: Portail.ee

Ma pean muidugi alustama sellest, et vaevalt oli 2019 see aasta, mil kasutasin ilutooteid enim. Pigem jäi see kasutus sinna skaala teise otsa, aga võimalik, et just seetõttu saab sündida allolev kokkuvõtte – sest möödunud aasta lihtsalt tõi minu vannitoariiulile hoolikalt valitud tooteid, mis on nii oma hinda kui ka suuri kiidusõnu väärt. 

Millega siis aasta 2019 üllatas? Kontsentraadi, essentsi, öko-jumestuskreemi ning muidugi Grown Alchemistiga. Aga kõigest nüüd järgemööda. 

D’Difference 6D Luminous Glow näoessents

Olgem ausad, aastaid oli essents kuulunud minu silmis ikkagi selliste ilutoodete hulka, mis on nice to have, aga kohe kindlasti ei tõuseks minu käsi nende järele, kui iluriiul täiendust vajab. Nüüd siis selgus, miks – sest seni proovitud essentsid olid põhimõtteliselt nagu hane selga vesi, mis mingit tulemust ei andnud. D’Difference’i oma andis, märgatavalt. Kohe esimesest kasutuskorrast alates. Võimalik, et seetõttu, et kodumaise ilumärgi näoessents on naha niisutaja, koorija, rahustaja, tasakaalustaja ning ühtlasi jume ühtlustaja ja pooride ahendaja. Mina olin seni arvanud, et essents on lihtsalt üks täiendav niisutaja. Aga ei, õige essents ei ole. Ja nii ma siis olengi end detsembri keskpaigast nii hommikul kui ka õhtul „essentsitanud” (kindlasti ei ole sellist sõna tegelikult olemas) ja seda nii edukalt, et isegi paarinädalase kasutuse järel teadsin, et käesolevasse edetabelisse peab see toode mahtuma. 

MÁDARA Skin Equal Soft Glow jumestuskreem

2019. oli aasta, mil jumestusfännide peale mõeldes tuli meie lõunanaabrite ilumärk MÁDARA välja vägagi eeskujuliku Ecocert/Cosmos sertifikaatidega meigikollektsiooniga. Kuna mina olen jätkuvalt alati järgmise ideaalse jumestuskreemi otsingul (kuigi olen tänaseks päris mitu sellist isegi avastanud), siis ei suutnud ma ära oodata, mil MÁDARA nägemust proovida saan. Ning see ootamine tasus end igati ära. Esiteks on MÁDARA mõelnud ka väga heledanahaliste kasutajate – ehk minu – peale ning teiseks on tegemist tõeliselt hästi nahatooniga „kokku sulava” tinted moisturiser tüüpi jumestuskreemiga, mis ei jää näole absoluutselt mingisuguse maskina ning sõna „glow” on toote nimes vägagi õigustatult omal kohal. Nii suurepärane toode, et tänaseks kasutab seda ka minu ema!

La Mer The Concentrate näoseerum

Möödunud aasta oli ilusõpradele rõõmustav ka selle poolest, et Eestisse jõudis müügile ikooniline ilumärk La Mer. Sellega seoses õnnestus minulgi esimest korda nii hinnalise märgi mitte vähem hinnalisi tooteid proovida. Enim tekitas minus esialgu küsimusi selline toode nagu The Contsentrate. Eestikeelse kirjelduse järgi peaks tegemist olema küll näoseerumiga, kuid minu meelest on tegemist millegi palju… tummisemaga. Seetõttu olengi seda nimetanud pigem La Meri kontsentraadiks, mis on midagi seerumi ja kreemi vahepealset, väga omapärase tekstuuri ja mitte vähem omapärase lõhnaga, mis aga kokkuvõttes teeb näonahaga mingeid arusaamatuid imesid. Ma ei ole kindel, kas ma 350-eurose hinnasildi juures seda kontsentraati täna uuesti soetaksin, kuid nii kaua, kuni mul seda veel jagub, suhtun igasse tilka väga suure austusega. 

Grown Alchemist Detox Serum: Antioxidant +3 Complex jääkainetest vabastav seerum

Austraalia looduskosmeetikamärk Grown Alchemist jõudis minuni möödunud aasta kevadel ning nagu öeldakse – tuli, nägi ja võitis. Võitis lausa ülekaalukalt, sest ei juhtu just iga päev, et ilumärk, millest sa üldse elus esimest korda kuuled, suudab nii suurejooneliselt muljet avaldada, et lühikese ajaga vahetab see välja suurema osa sinu iluriiulist. Grown Alchemisti ilutooted meeldisid mulle lausa nii väga, et võtsin suvel kätte ning filmisin Grown Alchemistile kiidulaulu IGTV-video formaadis, mis on jätkuvalt üleval siin. Juba siis rääkisin, et üks minu lemmiktooteid antud märgilt on Detox Serum ning mitu pudelikest hiljem on see endiselt minu läbi aegade lemmikumaid seerumeid üldse!

Grown Alchemist Tinted Age-Repair Lip: Tri-Peptide, Violet Leaf Extract vananemisvastane tooniv huulepulk

Ehk esmapilgul ei kõla huulepalsam just tootena, mis võiks vallutada kõiki iluedetabeleid, kuid see siin siiski seda teeb. Nagu jumestuskreemide, nii ka huulepalsamite puhul otsin pidevalt seda kõige ideaalsemat. Tundub, et nüüd on mõneks ajaks otsingud läbi, sest Grown Alchemisti kergelt nude-tooniline huulepulk on osutunud külmemal ajal täiesti asendamatuks. Kuigi selle kirjeldus lubab muu kõrval ka lopsakamaid huuli, siis mina sellele liigselt ei keskenduks, vaid kiidaksin Grown Alchemisti lihtsalt selle eest, et nad on suutnud luua maitseka väljanägemisega hooldava huulepulga, mis niisutab huuli täpselt parajalt ning mille nude-toon mulle lõpuks ometi päriselt ka sobib (ja pidavat sobima iga nahatooniga).

Sarnased artiklid

Kommentaarid