ESIMENE PILK Isabel Maranti ja L’Oreali ühiskollektsioonile

Foto: L'Oreal

Juunikuus jõudsid meieni kõlakad, et L’Orealil on valmimas meigikollektsioon ei kellegi muu kui forever cool’i prantsuse disaineri ja moemärgi Isabel Marantiga. Loomulikult ei varjanud me oma elevust siis ega plaani seda teha nüüdki, kui on kindel, et kollektsioon jõuab ka Eestis müügile. 

Marant ise sõnastab enda loodud kollektsiooni sõnadega „the most WANTED make-up range for self-confident women”. Ja enesekindlusest ning loomulikult ka pariislannade elutarkusest antud kollektsiooni meigitooted kõnelevadki. Samuti ühinevad meigikollektsioonis, nagu Isabel Maranti moemärgi loominguski, kaks poolt: urbanism ning meeldiv annus vesterni hõngu. Disainer ise lisab, et tema eesmärk oli luua „paar hädavajalikku toodet, mida on alati hea käekotis kaasas kanda ning lihtne kasutada”. 

Selle tulemusena ongi nüüd valminud terviklik meigikollektsioon, millest Eestisse jõuab juba oktoobris müügile kuus matti huulepulgatooni, highlighter ning läbipaistev tušš kulmudele ja ripsmetele. Kollektsiooni kuuluvad veel ka näiteks lauvärvid, kuid nende jahtimiseks peab Eestist kaugemale liikuma. 

Muide, Pariisi moenädalal, 27. septembril aset leidval Isabel Maranti moeetendusel kasutatakse modellidel loomulikult just antud meigikollektsiooni tooteid. Nii et lisaks riietele ka meigile silm peale!

Sarnased artiklid

Kommentaarid