Isabel Marant, sina ka?

Foto: Isabel Marant

Tundub, et moe- ja ilumajade vahelised koostööd on tänavu kujunemas veelgi suuremaks trendiks, kui me seni arvata oleksime osanud. Eriti, kui sel teemal võtab sõna ilugigant L’Oréal Paris. 

Nimelt on ilumärk teatanud, et tuleb septembrikuus välja järjekordse koostöökollektsiooniga ning taas kord valmib see kahasse ühe prantsuse moemajaga (kes hästi mäletab, siis aasta alguses jõudis L’Oréal Paris’l ilulettidele Balmaini moemajaga ühes valminud huulepulgakollektsioon). Nüüd valmib uus kollektsioon forever cool prantsuse disaineri ja moemärgi Isabel Marantiga.  

Esmase info kohaselt jõuab kollektsioon poelettidele septembris ning kui Balmaini koostöökollektsioon koosnes üksnes huulepulkadest, siis koos Isabel Marantiga valmib viis toodet – midagi nii huultele, silmadele kui ka põskedele. Marant ise on ilukollektsiooni kohta öelnud, et tema eesmärk on luua „paar hädavajalikku toodet, mida on alati hea käekotis kaasas kanda ning lihtne kasutada”. 

Ja ega ei ole midagi teha – peame tunnistama, et kuigi neid iluteemalisi koostöid jõuab lettidele vaat et igal nädalal, on meiegi huvi kollektsiooni vastu mõneti suurem, kui mängu astub Isabel Marant. Seega jääme põnevusega ootama lisainfot kollektsiooni kohta ning märgime endal kalendris punasega 27. septembri, mil kollektsioon peaks üle maailma kättesaadavaks muutuma. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid