Justkui kaitsev loor – Sensai Essence Day Veil

Foto: Sensai

Oma headuses tuntud Jaapani ilutoodete bränd Sensai on välja tulnud suviseks ajaks ideaalse tootega – Sensai Essence Day Veil UV-kaitsega essentsiga. 

Lühidalt öeldes on tegemist SPF 30 UV-kaitsega ja vananemisvastase toimega päevaseks kasutamiseks mõeldud essentsiga, mis sisaldab valgust kontrollivat Optical Lamella tehnoloogiat ning mis katab naha siidise loorina, et kaitsta seda UV-kiirguse ja niiskuskao nähtavate mõjude eest. Kas kõlas natuke keeruliselt? Kohe selgitame lahti. 

Alustuseks, mis üldse on Optical Lamella tehnoloogia? Sensai Optical Lamella tehnoloogia on kombinatsioon lamellaarsest koostisest ja UV-kaitsest, mis kaitsevad nahka UV-kahjustuste eest, toimides samas koos valgusega, et nahk saaks kogu päeva kaunilt särada. Aga lamellaarse koostise… mida? Lamellaarne koostis sisaldab õhukesi vahelduvaid kihte, mis jäljendavad sarvkihi kihilist struktuuri, moodustades nii nahaga ühtlase sideme. Selline kihiline struktuur mitte ainult ei kata toimeaineid kaitsva kihiga, vaid tagab essentsi pikaajalise toime, et nahk saaks koostisainete mõju kaua nautida.

Ehk siis, tulemuseks on leevendava ja kaitsva kihiga looritatud nahk, mis lausa särab valguse käes.

Sensai Essence Day Veil UV-kaitsega essentsi proovis ka Portaili peatoimetaja Aljona Eesmaa, kellel jagub toote kohta ainult häid sõnu: “Kuigi toote nimi on essents, siis olgu öeldud, et tegemist ei ole ülemäära vedela tootega, pigem annab see välja kergemat laadi kreemi mõõdu – ning minu silmis sobib see suvisesse aega ideaalselt!” Ta lisab, et toode tõesti katab näonaha siidise looriga, mis sobiks julgelt asendama näiteks meigialuskreemi.  “Ning UV-kaitse on lihtsalt suurepäraseks boonuseks,” lisab ta.

Olgu ka lisatud, Sensai Essence Day Veil toode on ka korduvtäidetav!

Sarnased artiklid

Kommentaarid