Grown Alchemist esitleb uuenduslikku vananemisvastast seerumit

Foto: Grown Alchemist

Long time no… uudiseid Grown Alchemistilt. Nüüd aga parandame selle vea, sest uudiseid sellel Austraalia päritolu looduskosmeetikabrändil juba jagub. 

Nimelt on Grown Alchemist valmis saanud uuendusliku vananemisvastase seerumiga Grown Alchemist Instant Smoothing Serum, mis sisaldab taimset päritolu kõrge, madala ja keskmise molekulmassiga hüaluronaanimolekulide kompleksi ning niisutab intensiivselt, et nahk oleks kohe rohkem pingul ja siledam. Ehk siis, regulaarsel kasutamisel toimib toode vananemisvastase superseerumina, mis ennetab niiskuskadu ning vähendab seeläbi nähtavalt peente joonte ja kortsude teket. Samas sobib seerum ideaalselt kasutamiseks ka intensiivse hooldustootena, mis võitleb keskkondlike tegurite (sealhulgas päikesepõletuse, tuulest põhjustatud nahaärrituse, liigse kütmise või kuiva õhu) mõjudega. Muide, seerum sobib ka jumestusele pinguldavaks alustooteks.

Mis mulje jättis aga seerum Portaili peatoimetajale Aljonale? Väga positiivse.

„Kui on üks asi, milles Grown Alchemistil on minu silmis raske, kui mitte võimatu, vastast leida, siis on see seerum. Olen taas kord väga meeldivalt üllatunud – Instant Smoothing Serum imendub kiiresti ning sama kiiresti on näha ka selle toimet,” jagab Aljona oma esmakogemust. „Nahk sai kohe intensiivselt niisutatud ja minu meelest ka nähtavalt siledam. Samas ei jää seerumi kasutamisel nahale liigset kihti, vaid saab kohe nii-öelda eluga edasi minna.”

Olgu ka lisatud, et jätkuvalt tugineb Grown Alchemisti eetos just keskkonnasõbralikele ja vägivallavabadele vegantoodetele, mille on akrediteerinud ACO (Australian Certifed Organic) ja SCA (SAFE Cosmetics Australia).

Grown Alchemisti edasimüüjad Eestis on näiteks Kaubamaja ja I.L.U. kauplused.

Sarnased artiklid

Kommentaarid