Sfäär 2.0

Foto: Renee Altrov

Kui nädal tagasi hakkasid levima sahinad, et tallinlaste üks lemmikrestorane Sfäär on pärast pausi taas uksed avanud, siis teadsime, et peame asja lähemalt uurima. Tegimegi seda ja saame täna pidulikult teatada – tõesti, Sfääri uksed on avatud.

Ometi ei ole Sfäär enam sama ja tuleb tõdeda, et see meid põrmugi ei häiri. Muidugi hakkame puudust tundma Aesopi ja Acne Studiose tootevalikust, kuid pikalt nukrutsema ei plaani selle üle kindlasti jääda. Meile teeb Sfääri uus tulemine hoopis rõõmu, sest koostöös sisekujundaja Ott Kanguriga valminud ruumid on just meie tassike teed.

Samuti on hea meel tõdeda, et peakokk Toomas Lääts ja tema parem käsi Kaarel Jaksi on alustanud uue Sfääri sissetöötamist meeldivalt lühikese, kuid üldsegi mitte vähem suurepärase menüüga. Täna leiab uuest valikust seitse eelrooga, kuus pearooga ja kolm magustoitu, lisaks on olemas ka lastemenüü. Mis aga uue Sfääri juures kindlasti meeled veelgi rohkem tööle paneb on samades ruumides tegutsev KOKOMO röstikoda ja kohvikohvik. Tegemist on muide KOKOMO esimese päris oma müügikohaga, kus meeskond on ka ise iga päev kohal.

Sfäär asub jätkuvalt Tallinnas, aadressil Mere pst 6E, ning kõige värskemat infot uue Sfääri tegemiste kohta leiab Facebooki-lehelt facebook.com/SfaarResto.

Sarnased artiklid

Kommentaarid