Kuidas näeb välja ferm LIVINGu sisekujundatud restoran?

Kuidas näeb välja ferm LIVINGu sisekujundatud restoran?

Foto: ferm LIVING

Sisekujundusgurmaanidele ja kõige skandivaaniapärase austajatele ei pea ferm LIVINGu brändi kohe kindlasti tutvustama. ferm LIVING on juba omamoodi kultusstaatusesse tõusnud Taani kodubränd, mis täna (paljude rõõmuks) saadaval edasimüüjate kaudu ka Eestis.

Kuidas aga võiks välja näha ferm LIVINGu sisustatud restoran? Täpselt sama põhjamaine, puhtajooneline ning silmipaitava värvimänguga, nagu ferm LIVINGult oodata võiks. Nimelt on muidu kodusisustamisele keskendunud bränd löönud käed Kopenhaagenis asuva restoraniga IBU ning koos peakoka Henrik Jyrkiga leidnud ideaalse lahenduse just antud söögikoha interjöörile. ferm LIVINGu asutaja ja loovjuhi Trine Anderseni sõnul erineb restorani sisustamine paljuski kodu sisustamisest. Kuid siiski leidis ta lahenduse, kuidas tuua IBUsse nii restoranile omaseid elemente kui ka fermLIVINGulikku kodust hubasust.

Kuna süüakse ju suurel määral silmadega, siis minimalistliku stiili austajatele võiks see restoran küll Kopenhaagenis kohustuslik peatuskoht olla. Vaadake aga galeriist ise järele!

Restoran IBU asub Kopenhaagenis aadressil Vesterbrogade 56. Lisainfo restaurantibu.dk.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid