Särtsakas vitamiinisüst MÁDARAlt

Foto: MÁDARA

Läti looduskosmeetikabrändil MÁDARA on välja tulnud uus kreem, kuhu on pigistatud rohkesti C-vitamiini kasulikke omadusi. Miks just see vitamiin? Sest C-vitamiin on dermatoloogide poolt armastatud tänu oma sära andvale, kollageeni tootmist toetavale ja nahka ühtlustavale toimele. 

MÁDARA looja Lotte Tisenkopfa-Iltnere kirjeldab, et C-vitamiini pole sugugi kerge nahahooldustoodetesse lisada ilma selle mõningaid häid omadusi kaotamata. Seetõttu on MÁDARAl hea meel tutvustada uut, kõiki C-vitamiini imelisi omadusi sisaldavat niisutavat Vitamin C Illuminating Recovery näokreemi, mis on tõeliseks päästja nahale pärast pikka, karget talve, et taastada naha sära ning see suvisteks päikesekiirteks ette valmistada.

Natuke C-vitamiinist veel. Tegemist on tõhusa antioksüdandiga, mida kasutatakse naha sära taastamiseks ja tervisliku kuma saavutamiseks. See aitab vältida hüperpigmentatsiooni ja vähendab naha ebatäiuste silmapaistvust. Samuti aitab see võidelda päikesekahjustusega, pinguldab nahka ja muudab naha nooruslikult pehmeks ja kumavaks. Olgu ka lisatud, et kõnealuse kreemi koostis sisaldab stabiliseeritud C-vitamiini vormi, mis on ülimalt vastupidav oksüdeerumisele ning annab hetkega sära ja tervislikku kuma. Lisaks C-vitamiinile on uues kreemis naha poputamiseks tõhusalt niisutavat hüaluroonhapet ning merevetikate ekstrakti, mis kannab endas vananemisvastaseid ja nahka rahustavaid toimeaineid. Kõlab ju hästi, kas pole?

Uus Vitamin C Illuminating Recovery näokreem on juba ka saadaval MÁDARA e-poes hinnaga 38,95€.

Sarnased artiklid

Kommentaarid