OTSE MEREST: by mukk esitleb kahte uut seerumit

Foto: by mukk

Kodumaine by mukk on Saaremaal toimetav ilukaubamärk, mille eesmärk on tuua kaasa teadlikum ja vastutusrikkam tarbimine, et iluvalikud oleksid ajendatud puhtalt naha tervisest. Just selle mõtte saatel esitleb ilumärk kahte uut seerumit – CALM SEA SERUM ja DEEP SEA SERUM.

Vetika ekstrakti ning aaloega CALM SEA SERUM mõjub pehmendavalt ning rahustavalt just põletikulisele nahale, seerum leevendab nahaärritusi, ebamugavustunnet ja kipitust, samal ajal suurendab naharakkude elujõulisust, hoiab ära elastiini lagunemise ja enneaegse naha vananemise. Sobib ärritunud, tundlikule nahale või päikesejärgse hooldusena. Muide, see seerum sobib ka meestele pärast raseerimist.

Teine seerum, DEEP SEA SERUM, sisaldab roosiraku ja vetika ekstrakti. Mereveega täiendatud merevetikaekstrakt tagab nahale sobiva niiskusetaseme ja toitvad mineraalid, säilitades naha hüdratsiooni terveks ööpäevaks. Roosiraku ekstrakt aitab aga loomulikul viisil säilitada niiskust ja stimuleerib lipiidide tasakaalu epidermises. Tulemuseks on tervislik ja elastne nahk. Lisaks taastab seerum nahabarjääri ja pakub paremat kaitset välismõjude eest.

by mukk soovitab kasutada oma seerumeid järjestikuse kuurina hommikul ja õhtul kandes 4-5 tilka näole, kaelale ja dekolteele, enne kreemi.

Suurima valiku by mukk tooteid leiab brändi veebipoest et.bymukk.com/shop. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid