Boheemlaslik looduslaps BONOBO

Foto: BONOBO

Kui te juhuslikult ei ole veel kuulnud sellisest kodumaisest looduskosmeetikabrändist nagu BONOBO, siis lubage meil teid valgustada. Tänada võite hiljem.

Mis või kes BONOBO siis õigupoolest on? BONOBO sündis 2014. aastal, mil maailmarändur ja ratsionaalne boheemlaslik looduslaps Kristi Kalluste hakkas otsima võimalikult puhtaid ja looduslikke kosmeetikatooteid. „Pärast esiklapse sündi muutus mu nahk eriti tundlikuks, mis viis soovini valmistada ise kreeme, mille koostisosad oleksid tuttavad ja turvalised,” alustab Kristi. „Nii sündis esialgu üks kreem, mis muutus minu tutvusringkonnas kiiresti väga populaarseks.” Ja muu on, nagu öeldakse, ajalugu. 

Kristi rõhutab, et ka täna on BONOBO mõeldud loodust ja loomulikkust hindavale naisele. „Me elame maailmas, kus puutume pidevalt kokku kemikaalide ja mürkidega nii meid ümbritsevas keskkonnas kui ka toidus, rääkimata kosmeetikast,” jätkab Kristi. „Me kasutame ilutooteid, sest soovime olla kaunid ja säravad, kuid keha on talle mitteomaste ainete koorma all kurnatud ja stressis. See võib väljenduda nahaprobleemides, aga ka toidutalumatuses, seletamatus väsimuses või ärevushoogudes.” Nii ongi BONOBO pühendunud just selliste kosmeetikatoodete loomisele, mis on tõhusa toimega, kuid kehale leebed ja toetavad.

Seega, kui teiegi silmi panevad särama sellised kooslused nagu avokaado ja sidrun, kookos ja laim, astelpaju ja saialill, siis tasub BONOBO poole vaadata küll. 

Suurima valiku BONOBO tooteid leiab veebipoest bonobo.ee. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid