Südame hääle kuulamisest sündinud V.O.H

Südame hääle kuulamisest sündinud V.O.H

Foto: Kristi Mazmanjan

Nagu teate, on Portailile alati meeldinud olla see, kes esimesena tutvustab mõnda uut märkimisväärset kodumaist kaubamärki, olgu selleks siis moe- või ilubränd. Kuid oleme inimesed meiegi ning mõnikord juhtub, et võtame mõnda kodumaist märki nii enesestmõistetavana, et ei olegi taibanud seda oma veergudel tutvustada. Umbes nii läks meil V.O.H-iga.

V.O.H-iga on Portaili toimetus tuttav juba ammu. See on 2014. aastal loodud Viljandi pereettevõte, mis valmistab puhastest ja looduslikest koostisosadest käsitööseepe. Praegu eriliselt aktuaalne, kas pole? Mis meile aga juba algusest peale V.O.H-i juures meeldis, on see, et brändi seebid on vabad keemiast ja plastist – ning loomulikult oma visuaalses lihtsuses ka meeldivalt silmipaitavad. Sellest aga veelgi olulisem on see, et V.O.H-i seebid on looduslähedased ja nahale eriliselt lihtsad omastada, sest nad valmivad 100% looduslikest koostisosadest külmprotsess-meetodil. See tähendab, et seepide tootmistemperatuur on madal ning tahkumiseks kulub üks kalendrikuu. Sel moel säilivad rasvades ja õlides ilusa naha suured sõbrad: vitamiinid, toitained ja happed.

Muide, ka igal V.O.H-i seebis oleval savil, õlil ja aroomil on oma lugu. Need on valitud lähtuvalt erinevat tüüpi naha vajadustest ning iga üksiku seebi otstarbest. Just seetõttu pakubki V.O.H erinevaid seepe näo, keha, käte ja jalgade pesuks. Tegelikult pakub V.O.H seepide kõrval ka naturaalseid pesemistarvikuid ja küünlaid, aga nendest lähemalt ehk mõnel teisel korral.

Ahjaa, kõige tähtsam – mida üldse tähendab V.O.H? Ikka voice of heart, sest just südame hääle kuulamisest kogu ettevõtmine alguse saigi. 

V.O.H-i tootevalikuga saab tutvuda brändi veebipoes aadressil voh.ee. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid