Minimalistlikult helge ja OMA

Mäletate seda lugu, kui ma kord „koperdasin” looduskosmeetikapoes otsa ühele põnevale Eesti brändile ning otsustasin, et sellest kohe peab Portailis kirjutama? It happened again. Kuigi seekord „koperdasin” pigem virtuaalselt, siis sellegi poolest mitte vähem muljet avaldavalt. Nimelt avastasin, et Eestis tegutseb minimalistlikult helge disainiga OMA.

Kellele ei ole OMA veel tuttav, siis see on Eestis loodud ja toodetud keha- ja kodubränd, milles on kasutatud ainult looduslikke komponente. „OMA sai loodud praktilisest igapäevavajadusest. Vajadusest tootesarja järele, mis oleks puhas nii seest kui ka väljast,” jutustab OMA looja Daisy Eiber. Daisy usub, et tooted, mida peale määrime, peaksid olema sama puhtad kui need, mida sööme. „Lihtsuses ja puhtuses peitub meie jaoks võlu ning usume, et loodusest on võimalik saada kõike, millega hoida puhtana nii keha kui ka kodu.”

„Minu jaoks on OMA palju rohkem kui lihtsalt seebi tootmine,” jätkab Daisy, „Alustades sellest, et pakkuda töövõimalust, võimalust kodudel soetada endale puhas toode mõistliku saada ning lõpetades sellega, et luua võimalus anda tagasi igapäevase vajaduse kaudu, toetades iga müüdud tootega neid, kes seda vajavad. OMA on loodud, mõeldes kõigile, et igaühel oleks oma,” kõlavad Daisy sõnad.

Nagu Daisy ütleski, siis lisaks sellele, et OMA toodab visuaalselt väga kauneid ja sealjuures ka ohutuid tooteid, usub bränd tugevalt ka tagasiandmisesse. Nii näiteks annetatakse iga ostetud toote pealt summa abivajavatele perekondadele ja organisatsioonidele.

Hetkel leiab OMA valikust näiteks dušigeele ja intiimpesuseepe, samuti huulepalsameid, kuid nagu ühele tegusale Eesti brändile omane, täieneb valik peagi veelgi.

OMA toodetega saab tutvuda ning neid soetada www.oma.care veebipoes. OMA brändi tegemistel saab silma peal hoida ka brändi Facebooki- ja Instagrami-lehel.

Sarnased artiklid

Kommentaarid