KIRI TOIMETAJALT: Ja kahest sai kolm…

Foto: Getter Kuusmaa

Palju õnne, Portail, sa oled ametlikult 3-aastane! Ja samal ajal, kui sinul sai kahest kolm, sai meil (ja meid) kolmest lausa neli. Millest ma räägin? Lubage, ma selgitan.

Nimelt lisandus tänavu Portaili püsitoimetajate nimistusse, täienduseks minule ja Helenele, kaks inimest. Üks nendest on meie alati silmapaistev, all-glitter-kollane-lauvärv-poisipea-extraordinaire Barbara, kes võtnud enda õla ja klaviatuuri alla kõik need iluteemad, mis minule üle mõistuse näivad. Lisaks on meiega liitunud Getter, kes on suurepärane videograaf, ja kes – meie suureks rõõmuks – võttis vastu väljakutse olla Portaili ametlik videotoimetaja. Mis toob mind muidugi meie kõige suurema uudise juurde – Portaili YouTube’i kanal.

Just selle viimase üle olen ma kõige enam põnevil. Ja ehk natuke ärevil ka. YouTube, kas tõesti? Kellele? Milleks? Olen nende küsimuste üle dilemmatsenud kevadest saati, kuni lõpuks suvel tuli otsus – jah, me teeme selle ära! Ja teeme seda nii hästi, kui vähegi oskame, suudame ja jaksame. Seega nüüd on meil veebilehekülg, Facebooki-lehekülg, Instagrami-konto ning YouTube’i kanal. 1, 2, 3, 4. 

Võimalik, et kõik see tähendab ka neli korda pikemat to-do nimekirja ja neli korda vähem „aega iseendale”, kuid mind see ei morjenda. Sest ikka veel, kolm aastat hiljem, tunnen, et ajame Portailiga õiget asja, ja ma kummardan kõigile neile, kes seda ikka veel meile kinnitada jaksavad. Aitäh, et loete ning ikka ja jälle meie lehekülgedele tagasi pöördute!

Muide, tegelikult jõuab see kiri täna teieni hetkel, mil ise olen teel Los Angelesse, oma tõelisse happy place’i. Ja see on üks võluvamaid aspekte kogu Portaili „pidamise” juures. Seda saab teha kodus, kontoris, kohvikus või 10 000 kilomeetri kõrgusel. Ja seegi mind kohe kindlasti ei morjenda.

Kommentaarid