Armastusega Riiast

Need, kes Portaili lugemisega ühinenud viimase kahe aasta jooksul, ilmselt ei teagi, et mõned head aastad tagasi olime Helenega Riia moenädalal üsnagi püsikunded. Siis aga tuli elu vahele ning, kui ma õigesti mäletan, väisasin Riga Fashion Weeki viimati aastal 2016. Ja kuigi tänavu tundsin, et ehk oleks aeg Riia moesuursündmusega uuesti sina peale saada, siis otseselt reisi planeerimiseni asi ei jõudnudki. Kuni sain kirja Diana Arno moemajast. 

Nimelt õnnestus minul olla üks nendest õnnelikest, kes said personaalse kutse Riia tänavusügisesele moenädalale, et vaadata oma silmaga üle Diana Arno kevad/suvi 2020 kollektsioon. Kuna etendus toimus laupäeval ning hoolitsetud oli nii transpordi, kutsete, Prosecco kui ka minu puhul isegi backstage pass’i eest, siis nõusolek seltskonnaga ühineda tuli väga hõlpsalt. Ja nii me 2. novembril bussitäie moemaanidega Riia poole suundusimegi. Kui teie esimene mõte on midagi stiilis „Kuidas sa selle pika sõidu küll üle elasid?”, pole te ilmselt näinud minu lugemata ajakirjade ega kuulamata podcast’ide nimekirja. Ehk siis elasin väga hästi üle, tagasisõidu ka.

Minu suureks rõõmuks saime lisaks Diana Arno moeetendusele väisata teisigi sama päeva show’sid, kuid tõele au andes ei suutnud need Diana kollektsiooni kohe mitte kuidagi üle trumbata. Mitte et see alati omaette eesmärk peaks olema. Aga Diana kollektsioon tõesti paitas minu moesilmi enim ning kinnitas kindlat arusaama sellest, et beeže rõivaid ei ole riidekapis kunagi liiga palju, oversized pintsakud ja plisseerseelikud on imeline kombo ning pruunid jalanõud on midagi, mida peab igaüks vähemalt korra elus proovima. 

Aitäh veel kord kutse eest, Diana Arno!

Sarnased artiklid

Kommentaarid