Valged jõulud GROWN ALCHEMISTiga

Foto: Grown Alchemist

Tundub, et see, et me eelmisel nädalal oma esimeste jõuluartiklitega alustasime, kedagi ei häirinud – seega, laseme aga samas vaimus edasi. 

Nimelt on Portaili toimetuse lemmik – Grown Alchemist – eesolevatele jõuludele mõeldes tulnud välja moodsalt valge erikollektsiooniga oma kõige populaarsematest toodetest. Kuna tegemist on toodetega, mis on paljude lemmikud üle maailma, siis võib kindel olla, et maitsekatesse valgetesse tuubidesse pakendatud hitt-tooted sobivad rõõmustama kõiki kingisaajaid, olenemata soost ja vanusest.

Millised tooted siis seekord limiteeritud komplektidesse jõudsid? Komplekte on kokku kaks – üks Grown Alchemist Lip + Hand Kit, kuhu kuuluvad Lip Balm Vanilla, Watermelon huulepalsam ning Vanilla, Orange Peel niisutav kätekreem. Teises komplektis, Grown Alchemist Hand + Body Kit’is, on paari pandud Hand Cream Vanilla, Orange Peel niisutav kätekreem Mandarin, Rosemary Leaf kehakreemiga. Komplektid maksavad vastavalt 27€ ja 38€ ning peaksid juba meie kaubanduses ka saadaval olema. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid