Tiffany & Co. mehine pool

Tiffany & Co. mehine pool

Foto: Tiffany & Co.

Kui Portaili lugejate seas leidub neid, kes on kunagi mõelnud, miks ei tee Tiffany & Co. mõistlikes kogustes meesteehteid, siis think no more. Teie soove on kuulda võetud. 

Legendaarne ehtemärk on nimelt välja tulnud oma päris esimese mahuka meestekollektsiooniga, millest leiab nii ikooniliste Tiffany & Co. ehete „meesversioone” kui ka kodu- ja baarikapiaksessuaare. Kollektsiooni ametlikuks nimeks on „Tiffany 1837 Makers” ning nimi ei vihja oma numbriga muule kui ehtebrändi asutamisaastale. Tiffany & Co. loomingulise juhi Reed Krakoffi sõnul keskendub meestekollektsioon ennekõike küll ehetele, kuid selles jagub esemeid nii reisitarvikute, nahkesemete aga ka lauamängude kategoorias. Kõik loomulikult Tiffanyle omase käekirjaga. 

Kui Krakoffi käest küsiti, miks otsustati mahuka kollektsiooniga välja tulla just nüüd, siis vastas ta: „Mood ei ole kunagi meeste garderoobis nii suurt osa etendanud. Tänapäeva mees kannab ehteid, kohe kindlasti hoolitseb oma väljanägemise eest enam ja nii tunduski kõige õigem aeg see samm ära teha.” Ja meie ei ole absoluutselt vastu.

Tutvu Tiffany & Co. esimese ametliku meestekollektsiooniga (mida muideks sobib vabalt ka naistel kanda) allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid