Harmooniast kõnelev Reservedi uus Premium kollektsioon

Harmooniast kõnelev Reservedi uus Premium kollektsioon

Foto: Reserved

Riidebränd Reserved on tulnud välja värske Premium kollektsiooniga, mille kandvaks ideeks on harmoonia inimese ja looduse vahel. Uue sügistalvise sarja disainikeelt iseloomustavad aga kõige paremini selgejoonelised vormid, sügavad värvid ja naturaalsus. 

Magda Wunsche ja Agnieszka Samsel, tuntud fotograafi-duo, lähtusid Premiumi uue kollektsiooni visuaalide loomisel filosoofiast selle taga. Kõige varasematest loomeprotsessidest alates on sarja puhul lähtutud teadlikkusest. Nii on kõik kollektsiooni materjalid keskkonnasäästlikku päritolu: orgaaniline puuvill, ökoloogiline viskoos, taaskäideldud polüester. Kampaaniafotod kõnelevad lihtsat, kuid haaravat keelt – kogu pildistamise esteetika kõneleb ruumist, kus inimene ja loodus harmoonias eksisteerivad.

Kollektsiooni domineeriv sõnum on funktsionaalsus. Laiad lõiked ja kihiline stilistika mõjuvad vaatamata oma keerukale loomule lihtsalt, kuid pilkupüüdvalt. Värvide valikul on lähtutud looduse ilmingutest ning erinevatest aastaaegadest. Premium aksessuaarid on minimalistlikud, kuid väljendusrikkad nii materjalikasutuse kui vormimängude poolest.

Olgu ka lisatud, et Premiumi naistekollektsioonis puuduvad dekoratiivsed iluelemendid. Iga ese on loodud olema omaette statement, mis ei vaja ilmtingimata lisatäiendust. Meestekollektsioonis kõnelevad aga lõiked, mida on hea kombineerida nii formaalsemateks puhkudeks kui vabaajariietuseks. 

Tutvu Reservedi uue Premium naiste- ja meestekollektsiooniga allolevas galeriis!

Reservedi Premium kollektsioon on saadaval Reservedi veebipoes aadressil www.reserved.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid