Meeldiv vaheldus Daniel Wellingtonilt

Foto: Daniel Wellington

Oli aeg, mil Daniel Wellington oli kõige ägedam kellabränd üldse. Minul endalgi oli mitu mudelit, mida sain kanda nii mina kui sai kanda minu härra, sest mudelid olid unisex’id ning oma olemuseltki parajalt neutraalsed. Lisaks kogus see käekell komplimente nii võõrastelt kui ka tuttavatelt ja kellele siis selline ajanäitaja ei meeldiks. 

Ühel hetkel aga jäi Daniel Wellington natuke nagu igavaks ning käekellarihma valgeks muutmisest enam ei piisanud. Nii jäigi see kellamärk minu jaoks kenasse moeminevikku ja elu läks edasi. Ning peale paari juba kergelt tüütuks muutunud sotsiaalmeediakampaania ma sellest brändist enam ei kuulnudki. Kuni tänaseni.

Nüüd on Daniel Wellington minu silmis tegemas kena comeback’i, sest lõpuks ometi on välja tuldud käekellamudeliga, mis tõesti tähelepanu väärt. Iconic Link on, nagu nimestki eeldada võib, metallrihmaga käekell, mida on saadaval kolme sihverplaadisuuruses ja kahes värvitoonis, mille puhul veel omakorda saab sihverplaadi värvi valida. Ning asjaolu, mis tõenäoliselt selle käekella juba eos inimeste seas suureks lemmikuks teeb, on selle hind. Uue mudeli saab kätte 189 euroga ning kenakese metallkella eest on see meie silmis täitsa hea hind. Hea töö, Daniel Wellington!

Sarnased artiklid

Kommentaarid