Spektaakel tenniseväljakul

Spektaakel tenniseväljakul

Foto: Katrina Tang

Kodumaine lastemoe kaubamärk Apocalypto kids on välja tulnud oma uue, 2020. aasta kevadsuvise kollektsiooniga, mis kannab nime „Spectacle at a tennis court“ ning teeb kummarduse kõigi aegade parimatele ja silmapaistvamatele tennisemängijatele.

“Tennis ei ole pelgalt spordiala, vaid etendus, kus mängijad annavad endast parima, et tuua pealtvaatajateni oma silmapaistvaim mäng. See ei piirdu ainult platsil olevate mängijatega – õige lõpunoodi annavad sellele majesteetlikule mängule kaasaelavad pealtvaatajad,” kirjeldab Apocalypto kids asutaja ja loovjuht Sandra Ojamäe. “Sellesse kollektsiooni oleme sisse toonud tennisemängu kaks poolt – võid tunda end maineka sportlasena platsil või mängida väljapeetud pealtvaataja rolli.”

Uue kolleksiooniga jätkab Apocalypto kids brändile omast joont olla julge, luksuslik ja silmapaistev. Seda kõike kaasaegsel ja uuenduslikul moel. “Me ei pelga miksida omavahel siidiseid sulgi tänavastiiliga või statement trükimusterid pärltikanditega. Selles suvekollektsioonis on eredalt esindatud suled, koomiksitrükk, litrid ja tviid,” lisab Sandra. Lisaks on Eesti andekas illustraator Eili Lepik loonud just selle kollektsiooni jaoks signatuurtikandi. 

Apocalypto kids näol on tegu noore ja hakkaja kaubamärgiga, mis lansseeris oma esimese kollektsiooni 2018. aaasta sügisel. Aastal 2019 pälvis bränd Pirouette „One to watch“ tunnustuse moe kategoorias ning brändi SS20 kollektsioon on esmakordselt jõudnud müüki ülemaailmse luksuskaumajade keti Harvey Nichols poes Dohas, Kataris.

Tutvu Apocalypto kids uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Uut kollektsiooni saab juba poodelda ka brändi veebipoes aadressil apocalyptokids.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid