Babyluv: minimalistliku joone, ilusa disaini ja kõrge kvaliteedi hindajatele

Babyluv: minimalistliku joone, ilusa disaini ja kõrge kvaliteedi hindajatele

Foto: facebook.com/babyluvestonia

Me tahaksime loota, et Eestis ei ole ühtegi värsket lapsevanemat, kes ei teaks sellisest veebipoest nagu Babyluv. Kui aga selliseid siiski on, siis oleme otsustanud selle vea parandada. Sest Babyluv on lihtsalt seda väärt.

Babyluv.ee taga on tegelikult pereettevõte ja alguse sai see nagu ikka – soovist pakkuda oma lapsele parimat lahendust. „Nimelt otsisime oma lapsele kvaliteetset ja ilusa disainiga voodit, millel oleks lihtsasti eemaldatav esipaneel,” selgitab Babyluvi asutaja Carina Vantsi. „Kuna kaubandusest sobivat ei leidnud, siis tegime selle ise, vineerist, ja inimesed hakkasid küsima, miks siis juba teistele ei tee!” See kõik toimus 2017. aastal ning ajaks, mil 2018. aasta veebruaris Carina oma väike ilmakodanik sündis, oli selge, et huvi voodi vastu on nii suur, et tuleb hakata tootma ka teistele. Esimene partii valmis 2018. aasta maiks ning järgneval suvel lisandusid Babyluvi valikusse ka bambusest kandelinad ja mähkimistekid, mis võeti väga soojalt vastu.

„Sama aasta sügise lõpus otsustasime, et teeme materjali tarneprobleemide tõttu voodi tootmisesse väikese pausi ning keskendume Babyluvi veebipoes kandelinade ja tekkide müügile,” selgitab Carina asjade käiku. Mõne aja pärast lisandusid aga Babyluvi tootevalikusse tol hetkel Eesti turul täiesti tundmatud, kuid maailmas ülipopulaarsed Bibsi lutid. „Meist said Bibsi luttide maaletoojad ning nende populaarsus kasvas meeletu kiirusega ja kasvab siiani!” Sel aastal leiab poe valikust ka käsitsi punutud lutiketid, mis on oma lihtsuses Eesti turul täiesti ainulaadsed. Hiljuti lisandusid valikusse musliinist tekid ja lapikesed, mis võeti niivõrd hästi vastu, et osad tooted müüsid end läbi lausa poole päevaga!

Carina ütleb, et Babyluvi fookuses on algusest peale olnud minimalistliku joone, ilusa disaini ja kõrge kvaliteediga tooted, mida värske lapsevanem päriselt ka vajab ja mis nii beebi kui vanema elu lihtsamaks ja toredamaks muudavad, et jääks aega sellele, mis päriselt oluline. „Oleme õnnelikud ja tänulikud, et selle napi aastaga, mil oleme tegutsenud, on meid nii hästi vastu võetud,” rõõmustab ta. 

Babyluvi veebipood asub aadressil babyluv.ee. Ettevõtte tegemistel saab silma peal hoida ka Babyluvi Facebooki ja Instagramilehel.  

*Artikkel on valminud koostöös veebipoega babyluv.ee. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid