Ökotapeedid kodumaiselt disainistuudiolt MIURIO

Ökotapeedid kodumaiselt disainistuudiolt MIURIO

Foto: MIURIO

Mis on ökotapeet? See on OEKO-TEX® sertifikaadiga fliistapeet, mille materjal ei sisalda PVC-d, plastitsiidi ega klaaskiude ning trükivärvina kasutatakse pleekimis- ja lõhnavaba tsellulooskummi. Tapeet sobib ka allergikutele. Just sellist toodab kodumaine disainistuudio MIURIO.

Kevade saabumisega on MIURIO-l valmis saanud uus kataloog, millest leiab nii uusi kevadisi mustreid kui juba hulganisti populaarsust kogunud tapeete. „Meie tapeedimustrid on kirkavärvilised ja elurõõmsad, tuues ruumidesse positiivsust ja helgust. Oleme lõunamaiselt värviküllased ning temperamentsed. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset kodumaist disaini, mis on valminud koostöös Saksa seinakatete tootjaga,” räägib MIURIO diplomeeritud mustridisainer Rita Assor.

Värskelt ilmunud MIURIO ökotapeetide uues kataloogis on esindatud ligi 50 tapeedimustrit. Rita Assor lisab, et enamus mustreid on loodud stuudio viimase kolme tegutsemisaasta jooksul. Esimest korda näevad ilmavalgust Provence’i stiilis disainitud tapeedid kollakas-oranžikas värvigammas ning avastamist ootab ka uus Terrazzo mustriga tapeedikollektsioon. „Uudsed tapeedimustrid sobivad suurepäraselt elu- ja magamistuppa ning lisavad Provence’i stiilis luksust ka näiteks suvekoju,” sõnab mustridisainer.

Tutvu MIURIO loominguga allolevas galeriis ning uuri lisa miurio.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid