LAURA NESTOR ja Treimanni mööblisalong esitlevad fotonäitust „LA NARDI”

Foto: Laura Nestor

Tänavu kevadel lõid käed tunnustatud moefotograaf Laura Nestor ning Tallinna südames asuv Treimanni mööblisalong, mille tulemuseks on käesoleva nädala kolmapäeval avatav näitus „La Nardi”.

Kolmapäeval Treimanni mööblisalongis avatav näitus on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi. Kuna Laura Nestorit on alati paelunud sisekujundus ning Treimanni mööblisalongist on saanud koht, kus ta oma inspiratsiooni kogumas käib, siis meeldiva koostöö tulemusena võetigi ette ühine loominguline projekt „La Nardi”. Nii saab 10 fotost koosneval väljapanekul näha, kuidas pilt ja mööblidisain teineteist täiendavad ja saavutavad ühise terviku. 

Kui rääkida 25-aastase ajalooga Nardist, siis on sellel brändil kliente enam kui 115 riigis üle maailma; kelle hulka kuuluvad nii kodutarbijad, restoranid, hotellid kui ka supelrannad. Tooted sobivad ideaalselt meiegi heitlikku ilmastikku ning võivad olla välitingimustes aastaringselt. Laura sõnul innustaski teda fotoseeria tegemisel eelkõige Nardi välimööbli puhas värvilahendus ja selge disainikeel. „Naudin väga Raffaello Galioto loodud õhulist mööblidisaini ning samuti on mulle oluline kaubamärgi keskkonnasõbralikkus, kuna nad taaskasutavad materjale oskuslikult. Õhulise faktuuri ja vormilahenduse tõin ma ka oma fotodesse, kus puhas ja klaar fotokeel seguneb maitsemaailmas oleva intriigiga. Väga mõnus on olla inspireeritud nii heast disainist,” lisab fotograaf.

Laura Nestori fotonäitus on avatud kuni suve lõpuni ning kõiki töid on võimalik osta Treimanni mööblisalongist. Nardi uusima tootevalikuga saab tutvuda kogu suve vältel Treimanni mööblisalongis ja aastaringselt e-poes treimann.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid