Puhkuselainel HEBE võlub meid taas

Puhkuselainel HEBE võlub meid taas

Foto: Hebe

Kes lastemoebrändidega ühel või teisel põhjusel ülemäära kursis ei ole, siis olgu öeldud, et Hebe on bränd, mis pakub keskkonnasõbralikku lastemoodi ja tuleb otse Lätist, Riia linnast. Portail on Hebest kirjutanud varemgi ja brändi uus kollektsioon annab meile põhjust seda taas teha.

Hebe uus kevadsuvine kollektsioon kannab põhjendatult nime „Vacation” ning kollektsiooni sõnum on ääretult lihtne – suve tuleb nautida nii linnas kui linnast väljas ning Hebel on igaks puhkusejuhtumiks pakkuda imearmsaid ja sinna kõrvale ka vägagi maitsekaid väikesemõõdulisi rõivaid. 

Uues kollektsioonis „toimetavad” mustritena nii tiigrid kui leopardid, nii palmipuud kui basseinimelu. Ning kuna tegu on ikkagi suvekollektsiooniga, siis ei puudu sellest ka lõbusa trükimustriga ujumispüksid ja trikood. Meie silma panid aga eriliselt särama linasest materjalist triibulised kleidid ja bodid ning sinna juurde hästi sobitatud peakatted. 

Lisaks ei juhtu just iga päev, et lastekollektsioonist leiab näiteks musta värvi bodisid ja kleite, samuti puhta joonega valgeid ja beeže mudeleid – mis jällegi on iga minimalistlikumat stiili austava ema unistus. Selle eest Hebele ja brändi asutajast disainerile Inga Blumbergale kohe topeltaplaus!

Olgu ka lisatud, et tegelikult teeb Hebe rõivaid ka suurematele suurustele kui 134/140, samuti on esindatud mõned mudelid naistele. Samuti väärib märkimist, et kõikides Hebe kollektsioonides kasutatav puuvill on 100% mahe ning kannab GOTS-sertifikaati. 

Hebe uut kollektsiooni saab soetada rahvusvahelisest veebipoest www.hebe.lv, samuti brändi Riia esinduspoest, aadressil Stabu iela 21A.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid