Silmipaitava disainiga Rootsi ilubränd Löwengrip Care & Color on jõudnud Eestisse

Foto: Löwengrip Care & Color

Löwengrip Care & Color on Rootsist pärit kvaliteetne juukse-, keha- ja näohooldusbränd, mille toodete põhiomaduseks on naha niisutamine ja tundliku naha eest õrnalt, kuid tulemuslikult hoolitsemine. Ning nüüd on see kaubamärk saadaval ka Eestis.

Löwengrip Care & Colori asutajateks on Skandinaavia ühe loetuima blogi autor ja Rootsi ettevõtlike emade ja naiste eeskuju Isabella Löwengrip ning investeerimis- ja ilutööstuse taustaga Pingis Hadenius. Löwengrip Care & Colori eesmärk on algusest peale olnud jõuda iga naise vannituppa, sest tooted pakuvad apteegikvaliteeti, on välja töötatud spetsiaalselt põhjamaade ilmastikutingimusi arvestades ning sobivad ideaalselt tundlikule ja allergilisele nahale. Need Rootsis arendatud ja toodetud juukse-, näo- ja kehahooldussarjad sobivad ideaalselt ka Maarjamaa naistele, kes peavad samuti pidevat tuult, külma, kuiva ja niiske õhu vaheldumist ja keskkonnast tulenevat stressi taluma.

Olgu veel lisatud, et Löwengrip Care & Colori juuksehooldustooted on Rootsi apteekides enimostetud ilukaup ning roll-on deodoranti Count On Me ostetakse Põhjamaades iga 4. minuti järel. Lisaks tunneb bränd uhkust, et Löwengrip Care & Colori tooteid kasutavad näiteks rootslannast Oscari võitja Alicia Vikander ning Hollywoodi näitleja Ben Affleck.

Löwengrip Care & Colori tooteid müüvad Eestis ilukaubamaja loverte.com ning C.U.T. Salong.

Sarnased artiklid

Kommentaarid