NYX Professional Makeup jõuab viimaks ka Eestis müügile

Foto: NYX

Ilukommuunides ja sotsiaalmeedias palavalt armastatud kosmeetikabränd jõuab lõpuks ometi Eestis müügile. Anname pidulikult kõikidele meigiarmastajatele teada, et see suurejooneline sündmus toimub juba käesoleval laupäeval, 22. oktoobril kell 10.00 ‒ NYX Professional Makeup avab Tallinna Kaubamajas esimese NYXi poe Eestis.

NYX Professional Makeup asutati 1999. aastal Los Angeleses kindla visiooni, inspiratsiooni ja ideega – hakata looma professionaalseid tooteid, mis oleksid kättesaadavad igaühele. Seitseteist aastat hiljem on üksnes silmapliiatsi tootmisega alustanud NYX Professional Makeupist välja arenenud maailma kõige kiiremini kasvav meigibränd. Nüüd on NYXi valikus enam kui 2000 toodet – igas toonis silmavärve, huulepulki ning jumestustooteid näole.

Ilumaanidele teeb kindlasti rõõmu seegi, et avamispäev Tallinna Kaubamajas – kuhu tõesti on oodatud kõik NYX Professional Makeupi austajad – on täis imelisi kingitusi NYX Professional Makeupilt, samuti saab modelleerimis- ja suitsusilmameigi nõu jumestaja Maret Ubalehelt. Avamisüritusega ühinevad ka Getter Jaani ja DJ Girti Suun.

Sarnased artiklid

Kommentaarid