Mis nädalavahetusel teed?

Foto: FIBIT

Käesolev nädalavahetus toob kindlasti naeratuse suule igale moemaanile, kes võtab suuna kas Tallinna või hoopiski Tartu poole. Mõlemas linnas toimub kaks suurejoonelist ja mitu päeva kestvat moesündmust, sest – ehk juba arvasite ära – käes on FIBITi ja Moekuulutaja aeg!

Tallinlasi rõõmustab sel reedel ja laupäeval ehk 14. ja 15. oktoobril Viru Keskuse aatriumis toimuv moefestival FIBIT. Seekord esitletakse FIBITi laval lisaks Külli Piibari, Piret Ilvese ja Mariliis Niine stiliseeritud moeetendusele kodumaise moebrändi Iris Janvier’ moeloomingut, millega jõuab esimest korda lavalaudadele moemärgi kollektsioon kevad-suvi 2017.

Kõiki Tartus resideeruvaid moesõpru rõõmustab Tartu Kaubamaja keskuses 14.-16. oktoobril toimuv suurejooneline moe- ja iluüritus Moekuulutaja. Reedel ja laupäeval tutvustavad algava hooaja olulisemaid sügistrende stilistid Aljona Eesmaa, Piret Vapajeva ja Piret Sootla, muusikalised vahepalad kõlavad reedel Laura Põldvere ning laupäeval Juss Haasma esituses. Uudisena on kogu pühapäev laste päralt – lavale jõuab stilist Kirsi Altjõe professionaalse pilguga valitud lastemood ning mitmel korrusel on avatud kodumaise lastemoe hüpikpoed. Muusikaga rõõmustab publikut paljude lemmik Getter Jaani.

Lisainfo nii FIBITi kui ka Moekuulutaja kohta leiab veebilehekülgedelt virukeskus.com ja www.tartukaubamaja.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid