Meie masti meik: läbikumav meigipõhi ja tumepunased huuled

Meie masti meik: läbikumav meigipõhi ja tumepunased huuled

Foto: H&M

Suve taandudes liigume puhkuselt tagasi linna, ent see ei tähenda, et jumestus peaks raskepäraseks muutuma. Kergele, kumavale, hooletule ja tõeliselt šikile look’ile lisavad sügishõngu värvivalikud. Augusti algusest alates leiab H&Mi kauplustest ja e-poest valiku uusi H&M Beauty tooteid, millega oma meigirepertuaari värskendada. Viimaste seas on näiteks märkamatu puuder ja värske valik huule- ja küünetoone.

Sügisel hellitavad huuli uue koostise ja siidise tekstuuriga matid H&Mi huulevärvid Matte Lip Colour, mille värsketeks toonilemmikuteks on telliskivipunane Lenox Lounge ja kirgaspunane Red Alert. Vaoshoituma versiooni saavutad läbikumavate ja kerge läikega huulevärvidega Sheer Lip Colour. Proovida tasub näiteks terrakotatooni Camelian ja lillakat tooni Tartarian Cherry. Ka klientide poolt kuumalt armastatud kreemjate huulepulkade sarja Cream Lipstick valikusse on lisandunud uusi punaseid hooajatoone nagu näiteks Scarlet Fever, Candy Apple, I’m A Little Rusty jne.

Sügislainele naasmise look’i läbikumavuse tagab ka uhiuus kompaktpuuder H&M Beauty Hi Definition Insvisible Powder, mis mõjub nahal sulgkergena. Põskedele annavad kuma läikepuudri Illumination Lustre Powder erinevad toonid. Küüntele saab aga kanda sügismeeleolusid Nail Colour küünelakkide uute toonide abil. Valikus on näiteks tumepunane Bordeaux, telliskivioranž Brickwork, jõuliselt kollane Cream Saffron ja teised.

Proovigem kõik järele!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid