Huulepulk laugudel? Jah!

Huulepulk laugudel? Jah!

Foto: J. JS. Lee

Multifunktsionaalsete ilutoodete maailm on imeline. Oleme varemgi Portaili veergudel rääkinud sellest, kuidas kasutada ilutooteid neile mitte ettenähtud kohtades. Ja täna teeme seda jälle.

Ilutrendid on väga kiired tekkima ja meie hoiame neil loomulikult silma peal, sest peame ju ootamatusteks valmis olema. Nii saimegi jälile, et sel hooajal on kuumaks teemaks huulevärv silmalaugudel.

Jah, huulepunaga mängimine on ju varemgi inimestele teada olnud ning aimasime meiegi seda trendilainet juba mõni aeg tagasi ette, kui H&M Beauty fotosessiooni käigus ka Aljona laugudel just nimelt huuleläige lõpetas. Üks asi on katsetada huulevärviga meigikunstniku käe all, teine teema aga kodus samasuguse tulemuse omapäi järeletegemine. Ja kuna kõik huulepunad ei olegi ühtmoodi selliseks silmameigiks sobilikud, ongi hea mõte nendega enne rahva ette astumist mõni katsetus läbi viia. Meie testi läbisid tugeva pigmendiga huulepunad, mis annavad efektse ja kontrastse ilme.

Alustuseks olgu öeldud, et tähtsam veel kui huulepuna ise on aluskreem ehk primer. Sellega saabki kõige tähtsam töö tehtud. Kui primer laugudele kantud, haara sobiv pintsel või aplikaator ja hakka kunstnikuks! Tupsuta huulevärvi laugudele, nagu teeksid tavalise lauvärviga. Kes on tumeda huulepuna kasutamise trikke juba õppinud, see teab, kuidas värv kaua peal püsib. Kes mitte, siis siit tuleb teile veel üks nipp! Eralda salvrätik õhukesteks kihtideks ja kata huulepunaga värvitud ala vaid ühe õhukese paberiga. Tupsuta pintsliga tolmpuudrit värvitud alale, puuder läheb täpselt vajalikus koguses läbi paberi ja kinnitab huulevärvi tugevalt nahale. Kui salvräti eemaldad, võid uuesti väga õhukese kihina värvi lisada. Viimase sammuna võõpa graatsilise käeliigutusega üle ripsmed ja oledki komplimentideks valmis! 

Muide, nii nagu tavalise tumeda silmameigi puhulgi, on ka selle tehnikaga hea silmas pidada, et ülejäänud näol tasuks värvidega tagasihoidlikumat joont hoida!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid