NÄGU SÄRAMA: 4 meigisoovitust Ellen Walgelt

Tulemas on pidude aeg. See on fakt. Fakt on ka see, et pidudeks on alati tore end natuke särama lüüa. Veel üks fakt on see, et tihtipeale võib selleks fantaasiast puudu jääda (eriti, kui pidusid, mida külastada, satub teele rohkem kui üks). Ja miks mitte siis küsida selles vallas abi? Seda me tegimegi.

Me ei ole kunagi saladust teinud, et meile Portailis meeldivad pigem lihtsamat laadi, aga mitte sugugi vähemefektsed jumestuslahendused, ning meile tundub, et sama meelt on ka meigikunstnik Ellen Walge. Nii palusime Ellenil tuua teieni neli meigisoovitust, mida on küllaltki lihtne endalgi järele teha ning mis sobivad kindlasti saabuvasse pidude aega. Olgu ka lisatud, et need (sõna otseses mõttes) piltilusad jumestused jäädvustas fotograaf Sandra Palm, modelliks Brigitta Liivak. Aga nüüd sõna Ellenile!

See kirgas oranž

On tõsi, et kirkad oranžid toonid äratavad näo ellu. Oluline on aga silmas pidada, et sellise värvi puhul tuleks naha ebakorrapärasused võimalikult hästi ära peita, et põhifookus oleks ainult huultel. Kuna matt huulepuna võib aga talveperioodil huuli kuivatada, siis soovitan enne huulevärvi pealekandmist huuli koorida ning palsamiga niisutada. Mis puudutav ülejäänud meiki, siis just see, kui silmi võimalikult vähe värvida, lisabki sellele look’ile mõnusat kaasaegsust.

Litritesse kastetud huuled

Litter või glitter on lihtsamaid viise, millega näole pidulikkust lisada. Kuid miks mitte seekord harjumusliku sädeleva silma asemel proovida hoopis säravaid huuli? Paari lihtsa nipiga muutub selline meik ka piisavalt kauapüsivaks, et sellega särada terve õhtu. Alusta sellest, et leia kaubandusest selline huulepuna (või huuleläige), mis oleks tavapärasest kleepuvam. Sellega saad luua põhja, millele lahtine glitter püsima jääb ning lihtsalt sõrmega vajutades saad litreid kanda huultele nii, et need ei pudise.

Särasilmne kaunitar

Hea nipp! Kuna litrid peegeldavad valgust, siis saab neid kasutada ka põsesarnadel highlighter’i asemel. Et teha antud meik kantavamaks, proovi leida selline litrite toon, mis oleks heledam sinu enda nahatoonist. Seejärel hajuta pintsli abil glitter’it üle silmalaugude ja kanna seda ka põsesarnadele. Siinkohal ei pea tulemus jääma korrektne, vaid pigem just juhuslik. Kindlasti tuleks selle meigi puhul värvida ka ripsmed, sest sädeluse tõttu kaob silmist muidu efektne teravus.

Hõbedasse kastetud silmad

Metalsete lauvärvide puhul võib tekkida tulemus, kus need mõjuvad näol raskelt. Selle vältimiseks tuleks kanda nahale kergemat sorti jumestuskreem (või tooni andev päevakreem), et tulemus jääks värske ja loomulik ning mitte liiga maskilik. Taoliste silmameikide puhul võiks valida kreemjate lauvärvide hulgast, sest nendega jääb tulemus eriti efektne ja pilkupüüdev!

Ellen Walge teiste põnevate meigitöödega saab tutvuda tema veebilehel ellen-walge.tumblr.com.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid