Et sära jaguks ka uude aastasse!

Foto: Taavi Luhamaa

Aastavahetuse litrirohke aeg võib küll selleks korraks möödas olla, kuid see ei tähenda, et meigimängud peaksid igapäevaelust täiesti kõrvale jääma. Meie oleme arvamusel, et parajal määral sära peaks jaguma ka uude aastasse ning teeme sellel puhul täna kummarduse imelisele highlighter’ile.

Uurisime meigikunstnik Maret Ubalehelt nippe ja trikke, kuidas highlighter’iga kõige paremini ümber käia, ning ühtlasi palusime tal reastada viis parimat toodet meie meigiriiulitelt, mille puhul ta lubab, käsi südamel, et need teevad oma töö suurepäraselt ära.

„Kuna olen peamiselt highlighter-puudrite austaja, siis on minu nimekirjas kõik just sedasorti tooted,” ütleb Maret, „Highlighter-puudreid soovitan peale kanda võimalikult õhulise pintsliga, sest eesmärk on kanda peale toodet kergete kihtidena, kuni saavutatakse soovitud intensiivsus.” Maret lisab, et kindlasti ei tohiks karta kasutada tooteid ka teistel otstarvetel kui pakil kirjas. Nii kasutab temagi tihtipeale näiteks lauvärve highlighter’ina, kuna see lubab suuremat mänguruumi nii värvide kui ka sära intensiivsuse osas.

Samuti kordab ta üle, et highlighter’it tuleks kanda põsesarnadele, kergelt ninale, kulmukaare alla ja ülahuulele ning sära peaks olema nahal hästi hajutatud. „Need on küll põhitõed, kuid ärgem unustagem, et meik ongi ainult mäng, seega tuleb proovida ja katsetada!”

Mareti viis lemmik-highlighter’it on järgnevad:

urban-decay-afterglow-8-hour-powder-highlighter

Urban Decay Afterglow 8-hour Powder Highlighter, 27.99 €

Isiklikuks lemmiktooniks on „Fireball”. See on tõeliselt universaalne toon, mida saab kasutada nii näole kerge värvi andmiseks kui ka põsepunade peal erilise helgina.

nyx-cosmetics-strobe-of-genius-palette

NYX Cosmetics Strobe of Genius Palette, 18,99€

Paletis on 7 tooni highlighter’eid. Absoluutselt igale nahatoonile leiab siit õige kuma, olenemata aastaajast.

highlighterid-1

NYX Cosmetics Pigments, 6,50 €

Minu enda lemmik on toon „Luna”. See on puuder-pigment, mida segan sageli enda päevakreemi sisse, et anda kogu näole õrn sära. Puhtal kujul on see intensiivne highlighter ja lauvärv, mida kannavad välja vaid julgemad.

highlighterid-2

Flormar Matte Terracotta Eye Shadow toonis „Pixie Dust”, 7.95 €

Kuigi nimi viitab, et see on särata lauvärv, on tegelikkus sellest kaugel. Toode toob näole kõige õrnema ja õhulisema sära, mida siiani olen kohanud. Pruudijumestuses täielikult must-have toode.

 urban-decay-moondust-eyeshadow

Urban Decay Moondust Eyeshadow toonis „Cosmic”, 17.99 €

Lauvärvid üldiselt on natuke intensiivsemad kui highlighter’id. Ettevaatlikul pealekandmisel on tulemus suurepärane ja lauvärvide lai toonivalik avab katsetamiseks palju võimalusi.

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid