MEIGIMÄNGUD H&M Beauty värske kollektsiooniga

MEIGIMÄNGUD H&M Beauty värske kollektsiooniga

Foto: Virge Viertek

Vaieldamatult on kätte jõudnud aeg, kus rohkem on uhkem ning erinevad katsetused nii säravate rõivakomplektide kui ka silmapaistvate meigilahendustega on enam kui teretulnud.

Selle kõige valguses otsustasime, et üks asi on eelöeldust kirjutada, teine aga seda omal nahal (sõna otseses mõttes) järele proovida. Nii sündiski Portaili tarbeks H&Mi ilukollektsiooni toodetega ning jumestuskunstnik Gerda Milleri abiga neli omanäolist meigilahendust, mida julgustame tänavusel peohooajal teidki katsetama.

_dsc9789

Neli Virge Vierteki jäädvustatud H&Mi meigi-look’i pakuvad – vähemasti meie silmis – parajalt seinast seina jumestuslahendusi ning varieeruvad klassikaliselt efektsest ülepeakaela värvikirevani. Gerda Milleri käe all sündisid nii tumepunased huuled kui ka roosakaspunased silmad, pidulikud litrid ja piparmündised küüned. Midagi igaühele, kas pole? Loomulikult kogusime töö käigus ka paar kuni mitu head nippi jumestuste loojalt Gerda Millerilt ning rõõmuga jagame väärt infot siin teiegagi.

_dsc9245

Helene pikaks venitatud ja läikima löödud lainerijoon:

„Selle look’i juures venitasime lainerijoone teadlikult tavapärasest pikemaks ning tegime selle erilisemaks pidulikuma sädelusega – pealtnäha justkui lihtne, aga peovalguses vägagi efektne.”

_dsc9427

Aljona veinipunased huuled nukulike silmadega:

„Aljona nukulike silmade saavutamiseks tuleb ripsmetele kanda kaks kihti tušši ning seejärel need ripsmetušiharja otsaga ülevalt kokku viia – et tekiks tõeliselt tükkis efekt. Kuna huuled on samuti efektsed, siis enamat selle meigi juurde vaja polegi.”

_dsc9526

Helene davidbowielikud värvimängud:

„See, ainult julgetele, mõeldud meik on saavutatud põsepunade ja lauvärvide sümbioosiga. Tänapäeva universaaltoodetega võib julgelt lauvärvi kanda põsele ja põsepuna silmale – ning siin me täpselt nii tegimegi.”

_dsc9694

Aljona läikivroosad silmalaud:

„Universaaltoodetest rääkides kasutasin Aljona teise meigi puhul silmal hoopiski huulepliiatsit ja huuleläiget, et saavutada efektset – ja kauapüsivat – roosakaspunast tulemust.”

Rohkemate fotodega saad tutvuda allolevas galeriis.

*Artikkel on valminud koostöös H&M Eestiga.

Galerii

Kommentaarid