Looking back… ehk Portaili 5 enimloetud lugu aastal 2021

Foto: Kalle Veesaar

On aeg jätkata meeldiva traditsiooniga ning teha meie eelmise aasta enim loetud artiklitele üks suur virtuaalne aplaus. 

Üldsegi mitte üllatuslikult olid meie möödunud aasta kolm enim loetud lugu seotud ainult ühe teemaga – ning selleks oli moemärgi COS saabumine Eestisse. Esimesele kohale maandus möödunud jaanuaris ilmunud uudis sellest, et COS tõepoolest avab Eestis oma esimese kaupluse. Mõned kuud detektiivitööd hiljem ning aprillis saime avalikustada, et kõnealune COS kauplus avatakse Rotermanni kvartalis. Ning kolmas suurim tähelepanuköitja? Ikka artikkel COSi esimese Eesti kaupluse esimestest ametlikest fotodest. 

Õnneks mahtus peale COSi meie lehele teisigi teemasid ning on suur rõõm, et üheks loetumaks osutus külalisautorina üles astunud Liis Tarase artikkel sellest, kust ammutab tema oma kodusisustuse inspiratsiooni. Kes ei ole seda artiklit lugenud, siis soovitame seda soojalt teha siin. 

Samuti saime näha, et kui on üks kodumaine kaubamärk, mis läheb meie lugejatele vägagi korda, siis on see Ivo Nikkolo. Oleme huviga jälginud, kuhu suunas uus Ivo Nikkolo liigub, ning sama on teinud ka meie lugejad – juba esimesest „TUTVU Ivo Nikkolo uue kollektsiooni ja disainimeeskonnaga” artiklist saati. 

Aitäh lugemast, head Portaili jälgijad!

Sarnased artiklid

Kommentaarid