TUTVU Ivo Nikkolo uue kollektsiooni ja disainimeeskonnaga

Foto: Ivo Nikkolo

Baltika ainubränd Ivo Nikkolo on läbimas uuenduskuuri ning valmis tutvustama niinimetatud “üleminekukollektsiooni” vanalt brändilt uuele. Lisaks stiilile on saanud täiendust ka brändi disainitiim.

Värske disainimeeskond iseloomustab kõnealust kollektsiooni kahe sõnaga – naiselik ja mitmekülgne. „Ivo Nikkolo kevadsuvised riided ja aksessuaarid on pandeemia ootamatusteks valmis ning seetõttu on need kergelt kombineeritavad teiste riietega ja vastavalt olukorrale,“ ütlesid disainerid. Lihtsuses peitub võlu ja seda kindlasti ka kevadsuvise kollektsiooni puhul. „Nagu öeldud, siis on brändi rõivad lihtsasti kantavad ja pakuvad kahtlemata avastamisrõõmu nii pikaaegsetele kui ka tulevastele uue Ivo Nikkolo austajatele,“ lisas disainimeeskond kokkuvõtlikult.

Üleminekuhooajal leiab Ivo Nikkolo uue kollektsiooni erandkorras Montoni poepindadelt ja uuenenud e-poest ivonikkolo.com. 

Kes aga kuuluvad täna Ivo Nikkolo disainitiimi?

Margot Vaaderpass, kes on ka varasemalt töötanud Ivo Nikkolo disainerina, asus oktoobris ametisse brändi peadisaineri ja käekirja juhina. Margot on lõpetanud Londonis Kuningliku Kunstikolledži ja võitnud mitmeid erialaseid auhindu – nende hulgas ka hiljutine Red Dot: Product Design tunnustus – ning praktiseerinud jätkusuutlikku rõivadisaini Christopher Raeburni juures.

Disainer ja meeskonna juht Triin Kaiv on rõivadisaini valdkonnas töötanud juba üle 10 aasta. Seda nii Rootsi moebrändi Tiger of Sweden naisterõivaste disainerina kui viimased 6 aastat Baltikas erinevate brändide juures –  nii Montoni naiste- kui meesterõivaste tiimis kui tänaseks Ivo Nikkolo koosseisus.

Disainer Anna Aksjonova on Baltika erinevate brändidega töötanud juba 11 aastat. Enne Ivo Nikkolot on Anna kuulunud veel Montoni ja Mosaici naisterõivaste disainitiimi.

Nooremdisainer Timothee Gleize on pärit Prantsusmaalt ning on Ivo Nikkolo tiimi kõige värskem liige. Prantslane on kogenud 3D-disainer ning lõpetanud samuti Londoni Kuningliku Kunstikolledži naisterõivaste disaini erialal. Varem on ta praktiseerinud New Yorkis moemaailma tipptegijate Proenza Schouleri ning Alexander Wangi juures.

Soovime uuele disainimeeskonnale edu ning jääme huviga ootama, millega nad meie moemaastiku üllatavad! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid