Looking back… ehk Portaili 5 enimloetud lugu aastal 2020

Foto: Laura Nestor

Möödunud aasta oli… omamoodi. Kuid sellegipoolest ilmus Portailis omajagu nii silmi kui meeli paitavaid lugusid, millest nii mõnedki said suurema tähelepanu osaliseks kui teised. Seega, miks mitte jätkata meeldiva traditsiooniga ning teha meie eelmise aasta enim loetud artiklitele veel üks virtuaalne aplaus. 

Seda, et Portaili lugejad on suured COSi austajad, oleme teadnud juba algusest peale. Rõõmustav uudis COSi veebipoe avamisest Eestile purustas aga kindlasti kõikide meie seniste COSi lugude rekordid – rääkimata sellest, et oli üleüldse meie eelmise aasta enim loetud artikkel.

Veebipoodide temaatika paistis olevat möödunud aastal igati aktuaalne – kui tavapoed pidid olude sunnil uksed sulgema, siis nägi ilmavalgust rohkem veebipoode kui seeni peale ükskõik kui tugevat vihma. Üks uus veebipood, mis aga Portaili lugejaid eriliselt kõnetas, oli parfümeeriabutiigi Crème de la Crème’i oma. Sest kellel ei oleks keset pandeemiat koju ühte rahustavad Byredo või Dyptique’i lõhnaküünalt vaja, eks?

Kuna kodus olemine muutus meile samuti üleöö vägagi aktuaalseks, siis võtsid paljud kätte ja hakkasid oma keskkonda uue pilguga vaatama. Paljud redekoreerisid, paljud renoveerisid ning paljud hakkasid hobibotaanikuteks. Neile viimastele ulatas abikäe Helene Vetik ning kirjutas ääretult populaarseks osutunud artikli toataimede ABC-st. 

Rõõm, et ka üks meie eksklusiivseeria jõudis 2020. aasta enim loetud artiklite esiviisikusse. Arusaadavatel põhjustel me möödunud aastal ülemäära palju fotoprojekte ette võtta ei saanud – seegi lugu siin valmis vahetult enne eriolukorra väljakuulutamist – kuid seda enam on hea meel näha, et pingutus on end ära tasunud. Millest jutt? Sellest, kuidas jäädvustasime H&Mi Conscious Exclusive kollektsiooni rõivais kiiruisutaja Saskia Alusalu. 

Ning last, but not least – tõestus, et personaalsed soovitused on need, mis enim kõnetavad. Minu enda iluteemaline artikkel 2019. aasta parimatest iluavastustest sai auväärse 5. koha. Aitäh, et lugesite!

Sarnased artiklid

Kommentaarid