Looking back… ehk Portaili 6 enimloetud lugu aastal 2019

Foto: Érin Tooma

Kuna Portaili naiskond otsustas end aasta kahel viimasel nädalal tõeliselt välja lülitada, siis jõuavad paljudes kanalites traditsiooniliseks muutunud kokkuvõtvad artiklid teieni alles nüüd. Kas jäime hiljaks? Me ise nii ei arva ning leiame, et äkki just värskena, pärast pikka pühade perioodi jaksate palju entusiastlikumalt meiega koos allolevatele lugudele aplodeerida. 

Mis lood need on? Eelmise aasta enim loetud palad, mis annavad selgelt märku, et Portaili lugejad ei ütle kunagi ära ühele – lubage öelda – geniaalsele moeseeriale, ühele uuele fotomuuseumile ning muidugi kõigele, mis puudutab ilumärki The Ordinary. 

MAAGILINE Johanna Eenma H&M Studio uues kollektsioonis

Juhatasime 2019. aasta sügishooaja sisse koostöös H&Miga valminud fotoseeriaga, mille kangelaseks oli H&M Studio kollektsioon täis argipäevamaagiat ja rõivaste muusaks keset modernset linna seiklev maagiline võlur. Kes oli see võlur? Ei keegi muu kui Johanna Eenma. Vaata imelised kaadrid uuesti üle siit. 

Tallinnas avatakse Fotografiska fotokunstikeskus

Kevadel potsatas meie postkasti uudis, mis pani meid kõva häälega kiljuma – juunis avatakse Tallinnas Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus Fotografiska. Kui alguses tundus, et see on liiga hea, et tõsi olla, siis tänaseks on Fotografiska Tallinn saanud igati koduseks kohaks, kus saavad kokku kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis. Loe uudis üle siit. 

The ORDINARY on jõudnud Eestisse! Millest alustame?

Alates hetkest, mil ilupoodide kett Douglas Tallinnas uksed avas, ootasime infot, millal jõuab kohalikele riiulitele ka kultusilumärk The Ordinary. Juulikuus see teadaanne lõpuks saabus ning selle märkimiseks võtsime kätte ja andsime mõned soovitused selle kohta, millest võiks The Ordinary avastusretke alustada. Vaata soovitused üle siit. 

Kuldnõela ja Hõbenõela värsked nominendid on selgunud

Portail on jätkuvalt kiire jagama uudiseid, kui on selgunud Kuldnõela ja Hõbenõela uued nominendid – ning teie olete alati nobedad olnud seda oodatud uudist lugema! Siit saate meenutada, kellele tänavune „nõela-aasta” naeratas.

„Oh, kui äge soeng, kes su juuksur on?”

2019. aastal liitus Portailiga Barbara Kärtner ning vaat et esimese asjana vastas ta küsimusele, mida esitatakse talle vaieldamatult enim: „Kes su juuksur on?” Barbara meeleolukalt kokku pandud vastust saate lugeda siit. 

Iseloomuga kudumid, iseloomuga Evelin

Novembris osutus tõeliseks „klikimagnetiks” uudis kodumaise märgi ALPAKA uuest kollektsioonist. Ning kahtlustame, et oma osa oli selles mängida kollektsiooni reklaaminäol. Nimelt valmisid uued fotod koostöös armastatud Eesti näitlejanna Evelin Võigemastiga, kes on naiselikkuse ja julguse ideaalse tasakaalu kehastus. Meenuta neid kaadreid siit. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid