MAAGILINE Johanna Eenma H&M Studio uues kollektsioonis

MAAGILINE Johanna Eenma H&M Studio uues kollektsioonis

Foto: Érin Tooma

H&M Studio loonud disainerite sõnul on tänavune kollektsioon täis argipäeva maagiat ja rõivaste muusaks valiti keset modernset linna seiklev maagiline võlur. Kas teile ei tundu, et nad räägivad inspireerivast Johanna Eenmast?

Johanna Eenma on liialdamata võlujõuga multitalent. Ta laulab bändis I Wear* Experiment, stiliseerib, fotografeerib, restaureerib, loob ehteid… you name it.  Maagiat on temas hulgi. Te ei usu? Aga vaadake Érin Tooma poolt jäädvustatud fotosid, millel Johanna äratab ellu tänavuse H&M Studio kollektsiooni esemed, mis maabuvad Tallinna Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi juba homme, 5. septembril.

Johanna ise ütleb, et stilistina hoiab ta alati huviga H&Mi Studio kollektsioonidel silma peal, kuna neis on natuke rohkem detaile ning lõikepõnevust kui tavakollektsioonides. “Tänavuse kollektsiooni tegi rajuks jalatsivalik – see pani asjale pungi punkti,” räägib Johanna. “Harakana ei saa ma üle ega ümber ka litritest, mis eriti mahlaselt valgust peegeldavad. Ning vaimustuses olin ka esialgu lihtsatena näivatest villastest pulloveridest, eriti sügavkollasest versioonist. Kollektsioonis on naiselikke jooni segatud mehelike vormidega, mis on tavaliselt ka nii minu isiklikus stiilis kui ka tööalases stilistikas käibel.”

Kui uurisime, millised on Johanna lemmikesemed antud kollektsioonist, jäid kõlama järgmised: mustad üle põlve nahksaapad, 70ndate vaimus narmastega villasegune jakk, hõlmik-litterseelik ning nahast rihmik-topp. “Olgu-olgu, must pikkade paeltega lühike vestike ka. Ja praktiline must villane kapuuts-sall-krae. Selline nagu väikestel lastel, aga täiskasvanu versioon. Olen aastaid sellist endale otsinud.”

Muide, antud fotosessioonile mõeldes ja ka selle ajal käis Johannal peas Arcade Fire’i lugudega pidu ja nii sai kogu fotosessiooni märksõnaks “Mad Max goes to 70s disco”. Ja nüüd hakkas ka meie ajudes muusika mängima… 

Naudime eksklusiivselt Portaili jaoks valminud fotoseeriat allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid