ARGIPÄEVA MAAGIA H&M Studio uues kollektsioonis

ARGIPÄEVA MAAGIA H&M Studio uues kollektsioonis

Foto: H&M

H&M avalikustas täna oma 2019. aasta sügistalvise Studio kollektsiooni dramaatilistest meeleoludest ja naiselikust vaimsusest läbi imbunud kampaania, mille fotode autor on Christian MacDonald. Täpse rätsepatöö, siidiste kleitide ja ajaloolise hõnguga kudumite haarav kombinatsioon jõuab H&Mi e-poodi ning valitud kauplustesse 5. septembril.

Studio kollektsiooni muusaks on tänavu maagiline võlur keset modernset linna. Võtmeesemete hulka kuuluvad tugeva õlajoonega Itaalia villakangast mantel, sipelgapihaga rätsepakostüüm, liibuvad nahkpüksid, kaitsev-kohev pikk sulevest, elegantsed puuvillast ja viskoosist pluusid, kahetoonilised säärsaapad ning tuules lehvivad taaskasutuspolüestrist kleidid. Värvigammas jäävad silma sügisesed pruunid ja samblaroheline, mille taustal säravad tomatipunane ja happekollane. Mustrimaailm on inspireeritud magnetväljadest. Mitmekesine ja ajatu kollektsioon toob enesekindlate naiste ajastul muutusi feminiinsesse power-rõivastumisse.

“Meid inspireeris mõte argipäevamaagia leidmisest. Iga ese on loodud, et jõustada 24/7 modernset naist, kes otsib ajatuid ja vastupidavaid rõivaid, mis on samas ka pehmed ja spirituaalse hõnguga. Selles kollektsioonis on tõeliselt palju kestvaid ning linliku elustiiliga sobivaid esemeid,” räägib kollektsiooni kontseptsioonidisainer Angelica Grimborg.

“Kollektsioon on austusavaldus modernsele naisele, kes on tõeliselt vaba, jõustatud ja võitleb asjade eest, millesse ta usub. Ta loob oma stiili kombineerides klassikalisi vorme ja avangardsemaid esemeid. Otsustasime pildistada kollektsiooni keset kiireid New Yorgi tänavaid, mis on energia ja mitmekesisuse sulatusahjud – suurepärane sümbol, mis väljendab kollektsioonis valitsevat vabaduse, jõu ja energia meeleolu,” selgitab kollektsiooni fotode komplektid sobitanud stilist ja loovkonsultant Ludivine Poiblanc.

H&M Studio on H&Mi kõige moekam kollektsioon, mille on Stockholmi ateljees loonud H&Mi enda disainerid. Kollektsioon valmib limiteeritud koguses ning seda esitletakse kaks korda aastas rahvusvahelise moemaailma graafikuid järgides.

Tutvu 5. septembril müügile jõudva H&M Studio kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid