Märkigem kalendrid, sest… GIAMBATTISTA VALLI X H&M!

Foto: H&M

H&Mi järgmine disainerkollektsioon luuakse koostöös Pariisis töötava disaineri, ilu ja väljapeetuse meistri Giambattista Valliga. Uudis avaldati eile õhtul Cannes’is toimunud amfAR galal, mille punasele vaibale saabusid üheskoos Giambattista Valli, H&Mi loovnõustaja Ann Sofie Johansson, modell ja teletäht Kendall Jenner, moeikoon Chiara Ferragni, Hiina laulja ja näitleja Chris Lee, Itaalia seltskonnastaar Bianca Brandolini d’Adda, USA artist H.E.R. ning USA näitleja Ross Lynch. Tähedkandsid “Giambattista Valli X H&M” limiteeritud eelkollektsiooni glamuurseid isutekitajaid.

Veelgi erilisemaks teeb antud kollektsiooni see, et esimest korda on moeaustajatel võimalus saada kollektsioonist koheselt osa, sest punasel vaibal esitletud rõivad jõuavad valitud kauplustesse ja e-poodi müügile juba homme, 25. mail. “Giambattista Valli X H&M“ põhikollektsioon lansseeritakse 7. novembril.

„Mul on selle koostöö üle väga hea meel. H&M annab mulle võimaluse tuua oma stiili-visioon ja ilupidu suurema publiku ette. Meie eesmärk on jagada oma pühendumist ilule, olla osa inimeste õnnehetkedest ja aidata sütitada armastuslugusid kõikjal maailmas“, räägib Giambattista Valli.

„Oleme äärmiselt põnevil, et saame Giambattista Valliga koostööd teha. Ta on kõrgmoe vaieldamatu meister ja suudab luua eriti meeldejäävaid siluette. Tema disainikäekirja toomine klientideni on unistuse täitumine. Me ei jõua ära oodata, kuidas kaunile kollektsioonile reageeritakse“ räägib H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Giambattista Valli sündis ja kasvas Roomas, kuid asutas omanimelise brändi 2005. aastal hoopiski Pariisis. Tema moeuniversum pakub nii ready-to-wear rõivaid, kõrgmoodi kui ka aksessuaare. Vallile on koostöö H&Miga esimene omataoline ja lisaks on see ka disaineri esimene katsetus meesterõivaste valdkonnas.

“Giambattista Valli X H&M” eelkollektsioon jõuab piiratud kogustes müügile 25. mail. Eelkollektsiooni enneolematult kaunid rõivad annavad fännidele aimu põnevust tekitava koostöö põhikollektsiooni stiilsetest nüanssidest. Eestis saab eelkollektsiooni osta e-kauplusest hm.com 25. mail alates kella 11.00.

Sarnased artiklid

Kommentaarid