Iseloomuga kudumid, iseloomuga Evelin

Foto: Virge Viertek

Kodumaise märgi ALPAKA uus kudumikollektsioon ammutab inspiratsiooni põhjamaise taeva vormidest. Õhulised pilvpehmed materjalid, volüümikad siluetid ja kaare motiivid… Ümarad varrukad, õhkõrn soonik ja naiseliku lookleva joonega tegumood loovad mõnusa koosluse ning muudavad sügistalvise garderoobi hetkega helgeks. 

Kollektsiooni disainer Anni Ilves ütleb, et antud kudumite  monokroomne ja malbelt pastelne värvispekter jätab ruumi kandja isikupärale. Kollektsioonist leiab alpakavillaseid soojust ja pehmust õhkavaid kampsuneid, kardigane, kleite, veste, pontšosid ja aksessuaare. “Uue kollektsiooni fotod valmisid taas koostöös armastatud Eesti näitlejanna Evelin Võigemastiga, kes on naiselikkuse ja julguse ideaalse tasakaalu kehastus. Evelini pingutuseta elegantne ilu väljendab hästi uue kudumikollektsiooni olemust,” lisab Anni.

Kudumid ise on valmistatud kohevpehmest ja äärmiselt soojapidavast alpakavillast, mille külluslik tekstuur mõjub kui pilve pehme paitus. Alpakade vill on tuntud ka nahasõbralikkuse, siidisuse ja vastupidavuse poolest.

Avasta Alpaka kudumeid veebipoest www.alpaka-shop.com. Samuti on Alpaka edasimüüjateks Tallinn Design House, Estonian Design House, Kaubamaja, Stockmann, Dreamland Põhjakeskuses ja Ülemiste keskuses, Hää Eesti Asi Tallinna lennujaamas ja Viru tänaval, Brage by Estie.

Sarnased artiklid

Kommentaarid