KODUSISUSTUS-INSPIRATSIOONI Liis Tarase silmade läbi

Foto: Atelier Durée, Pilleriin Leet Engberts

Me oleme enam kui veendunud, et Eestis ei leidu selliseid sotsiaalmeediateadlikke sisustushuvilisi, kes ei oleks kuulnud Liis Tarase nime. Meiegi – terve Portaili toimetusega – oleme Liisi tegemisi pikalt jälginud ning aimasime juba ette, et ühel hetkel peab Liis ka meie veergudele jõudma. Täna on see päev käes.

Nimelt palusime sisustusmaailmaga sina peal oleval Liisil natuke Instagrami sirvida ning valida sealt välja oma lemmikute hulka kuuluvad sisustusteemalised kontod, mis võiksid silma särama panna igal Portaili lugejal. Sõna on sinul, Liis!

@eyeswoon

Ahena Calderone on viimase viie aasta jooksul tõenäoliselt enim sisekujundusmaailma mõjutanud isik – enne praeguste kodudeni jõudmist on ta koos muusikaprodutsendist abikaasa Victor Calderonega ostnud, renoveerinud ja sisustanud ligi kümme kodu. Selle teekonna jooksul on Athenast kujunenud tõeline interjööri-võlur, kes kombineerib pealtnäha mängleva kergusega vintaaži, antiiki ja kaasaegset disaini. Ta on alati lahke jagama oma nippe ja kogemusi laiema üldsusega ning seetõttu teda ka nii palavalt armastatakse.

Praegu resideeruvad nad perega vahelduva eduga Brooklyni viktoriaanlikus linnamajas ning Amagansettis asuvas mid-century modern stiilis eramus. 

Lisaks on Athena rahvusvaheliste menukite „Live Beautiful” ja „Cook Beautiful” autor ning podcast’i „More Than One Thing” looja ja saatejuht. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Athena Calderone (@eyeswoon)

@lindapyra

Helsingis elav ning moekommunikatsiooni ja avalike suhete alal töötav Linda Pyra hindab minimalistlikku ja lihtsat esteetikat ning neutraalset interjööri. Instagramis jagab ta lisaks muljetavaldavale capsule-garderoobile ampse ka oma elegantsest Helsinki südalinna korterist, kus kohtuvad sisustusmaailma klassikud ja äärmiselt peenetundelised detailid.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lindapyra (@lindapyra)

@saint.fabien

Selle konto taga on Göteborgis resideeruv interjööristilist ja kunstnik Gabriella Ferrero, kelle kodus kohtuvad skandinaavialik vaoshoitus ja lõunamaine ülevoolav temperament. Iga ruuduke tema kontol pakub üllatusi ja inspiratsiooni – võrratu detailirohkus ülimalt mahedas kastmes. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gabriella (@saint.fabien)

@pilleriin.leet_interior

Esimesest päevast alates, kui eestlanna Pilleriin Leet Engberts enda minimalistliku kodu kujunemisloo kajastamiseks sisustuskonto lõi, on ta meid pahviks löönud lõpuni läbimõeldud ja -komponeeritud interjöörivalikutega, millele oleme aja jooksul näinud lisandumas üha uusi põnevaid kihte. Äärmiselt lihtne, kuid kõnekas karakteriga kodu, kus soleerivad vormid, materjalid ja kontrastid.

@lonniliving

Selle konto taga jagab killukesi oma kodust kodumaise sisutuskaupade e-poe Snug looja Liisi, kelle käekirjaks on helge ja soe skandinaavialik minimalism väikeste vihjetega disainiklassikutele.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liisi (@lonniliving)

@sandra__palm

Fotograaf Sandra Palmi ja tema arhitektist elukaaslase Nõmme mändide all asuva minimalistliku maja valmimise lugu on olnud nagu üks hea põnevusfilm, millele oleme saanud juba pikalt kaasa elada. Nüüdseks on pere sisse kolinud ja meie rõõmuks jagab Sandra oma Instagrami-lehel pilte ka äärmiselt maitsekast kodust, trendikatest sisustusdetailidest ning vastab lahkesti kõikidele majaehitust ja -sisustust puudutavatele küsimustele. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SANDRA PALM (@sandra__palm)

Loomulikult on Liis selline inimene, kes ei lisaks sellisesse nimekirja enda kontot. Ärge muretsege, me teeme seda tema eest ise – sest sellist esteetilist ilu ja kauneid mõtteid vajame me kõik enda päeva. Aitäh sulle, Liis!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liis Taras (@liistaras)

Sarnased artiklid

Kommentaarid