Kaktused ja päikeseloojangu roosa

Kaktused ja päikeseloojangu roosa

Foto: RIMOWA

Reisimisega on hetkel… kuidas on, kuid unistada ju võib. Ja samamoodi võib unistada, et kui ühel hetkel reisimisest saab taas kord meeli avardav reaalsus, siis võiks see toimuda ehk isegi uue reisipagasiga.

Tundub, et sama meelt on ka kohvrifirma RIMOWA, kes on välja tulnud uute kohvritoonidega, mis (peamiselt tänu hästi jäädvustatud kampaaniafotodele) meiegi pilgu püüdsid. Uued Desert Rose’i ja Cactuse nime kandvad mudelid fantaasiale ülemäära ruumi ei jäta, sest tegu on tõesti roosas ja rohelises toonides mudelitega, kuid – kuna tegemist on ikkagi RIMOWAga –, siis igavusest on asi kaugel. Roosakas toon on saanud inspiratsiooni ei mujalt kui Mojave kõrbe pastelsest päikeseloojangust ning khakiroheline sealsamas kasvavatest sukulentidest. Kohvrid ise aga vastavad RIMOWA-le omaselt ka kõige nõudlikuma reisija standarditele. 

Kohvrid Desert Rose ja Cactus on tegelikult täienduseks RIMOWA Essential kollektsioonile ning nii roosad kui ka rohelised mudelid tulevad müügile kolmes suuruses. RIMOWA veebipoodi peaksid mudelid müügile jõudma 3. septembril. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid