Milline tuleb sinu suvi?

Foto: By Malene Birger

Just sellise küsimuse tõstatas Taani moemärk By Malene Birger. Vastuseks pakub moemärk, et see oleks täis lõputuid päikeseloojanguid, sumedaid öid ning alati värskendavaid merelaineid. Kuidas tõlgendada seda riiete ning aksessuaaride seisukohast? Kohe selgitame!

Oma uue kollektsiooniga teeb By Malene Birger taas kord kummarduse boheemlaslikule skandinaavia moele – sellele, mille poolest moemärk ennekõike tuntud on. Uuest kollektsioonist leiab kvaliteetseid, isegi kergelt luksuslikke kangaid, mis sellegipoolest on suvel lihtsad ja meeldivad kanda – linast, puuvillast, samuti seemisnahka ja siidi. Kangastest omakorda on loodud moodsad lõiked, mis inspireeritud sellistest suveikoonidest nagu Lauren Bacall, Nina Simone ja Lee Radziwill. Ning just 60ndatest pärit moenopped on see, mille abil pakub By Malene Birger endale omast kergust, rõõmu ning isegi tavapärasest julgemat küllust. 

Kollektsioon on saanud mõjutusi ka Taani suvekodudest, täpsemalt sellest meeleolust, mis suvitavaid taanlasi saadab – kuumadest suvepäevadest saavad jahedad õhtud, kus hämaral verandal aega veetes tõmmatakse peale lapitekid ning lastakse õhtul kulgeda maagilisse suveöösse… Nii leiab lapitehnikat ka uue kollektsiooni esemetel, ent naiselikult elegantses vormis. 

Muidugi ei puudu sellestki kollektsioonist By Malene Birgerile omased kreemjad värvitoonid ja konkreetsemad lõiked, sest – olgem ausad – tervet suve meil ilmselt suvekodus veeta ei õnnestugi. Siis päästavad välja moemärgi šikid city-look’id, mille safari-mõjutusi täiendavad kuldsed vintaaž-detailid.

Ning aksessuaarid! Need lausa õhkavad Lõuna-Euroopa järele – heegeldatud bucket-bag-tüüpi käekotid, lendlevad siidisallid, konjakikarva madalad sandaalid… täpselt nagu 60ndate Capri saarel. Või vähemalt nii me seda endale ette kujutame. 

Kui selline suveunistus teiski sooje tundeid äratas, siis saame edastada suurepäraseid uudiseid – kui varasemalt olid By Malene Birgeri kollektsioonid Eestis müügil ainult Tallinna Kaubamaja naisteosakonnas, siis käesolevast hooajast on By Malene Birger esindatud ka Kaubamaja e-poes kaubamaja.ee. 

Samuti olgu lisatud, et 15.-19.04 on kõik naiste- ja meestemoekaubad Kaubamaja veebipoes Partnerkaardiga -30%.

*Artikkel on valminud koostöös Kaubamajaga.

Sarnased artiklid

Kommentaarid