GALERII: Uue päikeseprilli osakonna avamine Tallinna Kaubamajas

GALERII: Uue päikeseprilli osakonna avamine Tallinna Kaubamajas

Foto: Anete Toming

Märtsi viimastel päevadel avas Tallinna Kaubamaja oma Ilumaailmas uue ja suurenenud päikeseprilli osakonna, mis valminud koostöös premium prillibrändide maaletooja Luxotticaga.

Uues osakonnas on suurim valik premium päikeseprille Eestis. Kokku on sortimendis ligemale 500 paari erinevaid mudeleid sellistelt brändidelt nagu Dolce & Gabbana, Prada, Giorgio Armani, Emporio Armani, Versace, Miu Miu, Michael Kors, Vogue ja Ray-Ban.

Kaubamaja kaubandusjuht Viktoria Gurjev on uue luksusprillide piirkonna avamise üle väga õnnelik. “Soovime alati pakkuda oma klientidele parimaid valikuid ja tuua Eestisse parimaid brände. Näeme, et meie kliendid hindavad seda väga ja huvi uue piirkonna vastu on suur,” lisab ta.

Prilliosakonna avamispidu Kaubamajas väisasid mitmed tuntud külastajad, teiste seas laulja Liina Ariadne Pedanik, näitleja Hanna Martinson, teleajakirjanik Keili Sükijainen, ajakirja Säde peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja, Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa ja disainer Helene Vetik. Külalised said kuulda ka stilist Karolin Kuusikult uutest trendidest prillimaailmas.

Vaata toimunud ürituse fotosid allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid