GALERII: IRIS JANVIER esimese kontsept-poe avamine

GALERII: IRIS JANVIER esimese kontsept-poe avamine

Foto: Erlend Štaub, Portail.ee

Eile, 20. märtsil avas Eesti moemaja IRIS JANVIER Tornimäe Ärikeskuses oma esimese elustiilipoe uksed. Õhtul toimus ka uue kevadsuvise ready-to-wear kollektsiooni esitlus Tallinn Fashion Week raames. Ürituse raames esinesid Rainer Ild, Maian ja Helina Reinjärv. DJ-ks oli Marta Vaarik.

Uue IRIS JANVIER concept store’i siselahenduse autoriks on sisearhitekt Kärt Tähema, kellega loominguliselt sujuvas koostöös jõuti lahenduseni, mis peegeldab suurepäraselt IRIS JANVIER kaasaegse naise maailma. Sisekujunduses on jälgitud konkreetset ja puhast joont mängides betooni ja toore metalli jõulisusega. Sisearhitekt lõi karge tausta, millel sõna saavad nii IRIS JANVIER kollektsiooni ajatud riideesemed kui ka hooajamood. Eesti moedisaini poe sisustuses kasutati ka Eesti teiste disainerite loomingut. Nii leiab poe kujundusest Elmet Treieri, Tõnis Vellama ja Annike Laigo loodud esemeid.

Kui rääkida moebrändi uuest kollektsioonist, siis IRIS JANVIERi tänavune kevadhooaeg on jätkuvalt truu minimalismile ja täiuslikele lõigetele, mida inspireerib seekord pakatava looduse hunnitu lihtsus, tärkamise tulivärske energia ning imetabane korrapära. Moelava vallutasid täidlaselt kollased mimosaõied kõnetavad oma lõunaprantsuse aktsendiga ning jutustavad päikeseliselt särades igatsevast armastusest, sensuaalsusest ning  hingerahu leidmisest. IRIS JANVIER maailmas sümboliseerib mimosa ka hellitavalt pehme mugavuse, moe, kvaliteedi, ajatu stiili ning värskete kevadetrendide ühinemist. See kollektsioon on kui ekspositsioon riideesemetest ning aksessuaaridest, mis lihtsalt peavad ühe intellektuaalse ning loova naise garderoobi kuuluma.

Vaata fotosid uuest kauplusest ning kollektsiooni esitlusest allolevast galeriist!

Vaata ka eilse avaüritusese videot:

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid