DIANA ARNO näitab uusimat kollektsiooni Moskva moenädalal

Foto: Dmitry Knut

DIANA ARNO moemaja valiti tuhandete andekate disainerite seast esindama Eesti disaini mainekal Mercedes-Benz Fashion Week Russia’l, mis stardib Moskvas juba 30. märtsil.

Naiseliku käekirjaga DIANA ARNO kaubamärgi uut, sügis-talv 2019/2020 kollektsiooni saab juba mõne nädala pärast näha maailmakuulsal Mercedes-Benz Fashion Week’i laval, kus oma loomingut on näidanud mitmed rahvusvahelist edu saavutanud disainerid. Mercedes-Benz Fashion Week on moenädalate sari, mida lisaks Venemaale korraldatakse ka näiteks New Yorgis, Miamis, Berliinis, Austraalias ja Gruusias.

„Olla valitud nii maineka moeürituse põhiprogrammi on meie jaoks suur au, sest sellel hoiab silma peal ja kajastab kogu maailm,” kommenteerib moemaja disainer Diana. „Ei saa maha vaikida, et pinge on suur – oleme selleks show’ks ette valmistunud juba pikki kuid ning töö käib täistuuridel ka praegu. Kollektsiooni esitlus toimub 3. aprillil ehk moenädala viimasel päeval, mis tähendab, et lõpetame kevadhooaja koos moeloojatega, kellele talendile oleme alati alt üles vaadanud. Käesolev aasta on toonud meie majja palju päikeselisi uudiseid: lisaks MBFW moenädalale, valiti meie uue kollektsiooni tooted ka Riia 30. moenädala reklaamplakatile, seega kevad tähendab meie jaoks suurt moemaratoni.”

Venemaa publik on DIANA ARNO loomingu vastu ka varasemalt rohkelt huvi näidanud, brändi rõivad on leidnud oma tee mitmete lauljate, näitlejate ja seltskonnastaaride garderoobi. Brändi varasemaid tegemisi on aga kajastanud vene moegigandid nagu Vogue ja Glamour ning valik DIANA ARNO rõivastest on esindatud ka Moskva multibrändi butiigis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid