DIANA ARNO näitab Tallinn Fashion Weekil kargelt pastelset kollektsiooni

DIANA ARNO näitab Tallinn Fashion Weekil kargelt pastelset kollektsiooni

Foto: Dmitry Knut

Nagu sõõmuke värsket õhku, lennutab DIANA ARNO kevadkollektsioon mõtted külmast märtsikuust otse soojale paradiisisaarele. 

Ühendades klassikalisi siluette, voogavat siidi ning uusimaid trendilõikeid, on DIANA ARNO uue kollektsiooni keskpunktis müstiline lind-naine, kes sirutab oma tiivad lihtsatest särkkleitidest rikkalike rüüsidega dekoreeritud esemeteni. Kleitidele, pluusidele ja seelikutele päikesetõusu lummavast värvigammast laenatud pastellidega maalitud suled ning ornamendid on valminud koostöös tuntud illustraatori Anneli Akindega.

Ka disaineri käekirjale omased rüüsid ja volangid on võtnud kollektsioon hoopis uusi vorme, meenutades siidkleitide õhulist kergust rõhutavaid linnutiibu. Kollektsioonis on tunda maalähedast lihtsust, heinamaade värskust ja lindudele omast vabadust, mis moelõigete ning kangastruktuuride abil suurlinna rütmidega ühtivad. Lihtsalõikelistest särkkleitidest voogavate maksideni, pakub DIANA ARNO kevadkollektsioon mitmetahulist moeelamust, muutes sind päevaks või õhtuks kauniks paradiisilinnuks.

Lisaks kevadkollektsioonile, esitletakse Tallinn Fashion Weeki raames ka disaineri päris esimest ehtekollektsiooni, mis valmis koostöös armastatud ehtekunstniku Tanel Veenrega.

Muide, antud kollektsiooni esitles moemärk eelmisel sügisel ka Riia moenädalal. Eesti publikuni jõuab kollektsioon esmakordselt Tallinna moenädala avapäeval, 22. märtsil kell 19.30.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid