Portail

DIANA ARNO näitas Tallinn Fashion Weekil provotseerivat moefilmi

Foto: Dmitry Knut

Juba kolm aastat järjest moenädalal osalenud Diana Arno teab kindlalt, kuidas publikut intrigeerida. Värske ja omanäoline stilistika ning põnevad lõiked on vaid osa meeldejäävatest šõudest. Eraldi tähelepanu väärivad aga brändi etteasteid sisse juhatavad videod, mis jäävad igale külalisele kauaks meelde.

Ka seekordsel Tallinn Fashion Weekil ei lasknud Diana Arno moemaja publikul haigutada, vaid tõi suurele ekraanile piltliku näite ühe tüdruku elust, mis kulgeb pilvedeni kõrguvate hoonete, kiirustavate autode sumina ning tuledest pulbitseva suurlinna melu keskel. Ta on enesekindel, sest teab kindlalt palju ta väärt on ning kuhu oma eluga jõuda tahab. Nii mina, sina, kui ka praegu Telliskivi hubases kohvikus kohvi nautiv kaunitar tunneme kõik seda tüdrukut. Võib olla mitte isiklikult, kuid läbi Instagrami piltide, kus ta oma ideaalsest elust võetud pildikillukesi ka teistega jagab. Stiilsed rõivad, trendikad söögikohad ning kadestamisväärsed kokteilikleidid moodustavad lõviosa tema argipäevast. Kuid mis jääb sotsiaalmeedias jagatud fotode taha?

Oma värskes moefilmis näitab Diana glamuurse elu kaadritaguseid, rahutuid õhtuid, kus mitme ürituse vahel joostes on noor, tähelepanu otsiv tütarlaps sunnitud otse autos rõivaid vahetama – show must go on!

Vaadakem aga üheskoos järele:

Heitke pilk peale ka Tallinn Fashion Weekil esitletud Diana Arno kollektsioonile:

Sarnased artiklid

Kommentaarid