GALERII: Rännulustist innustatud H&M STUDIO esitlus Tallinnas

GALERII: Rännulustist innustatud H&M STUDIO esitlus Tallinnas

Foto: Meisi Volt

Neljapäeval, 21. märtsil saabuvad Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi müügile kevadisi moetuuli toova H&M Studio kollektsiooni naisterõivad. Eesti moemõjutajad käisid glamuursetest ränduritest inspireeritud rõivastega tutvumas aga juba enne lansseeringut.

Meenutuseks nii palju, et H&M Studio on kaks korda aastas lansseeritav limiteeritud kollektsioon, mis koosneb trendikatest hooaja võtmekomplektidest. Vaba hingega karakteritest inspireeritud 2019. aasta kevadsuvine kollektsioon pakub mitmekesist valikut põnevatest ja efektsetest esemetest ning tagasihoidlikumatest praktilisest leidudest. Kollektsiooni toonivalikut on mõjutanud inspiratsioonipilt Utah osariigis asuvatest kirkavärvilistest mineraaltiikidest. Kokkuvõtlikult iseloomustab kollektsiooni sõnapaar “hooletu glamuur”.

Eile toimunud esitluse külaliste seas olid veebiajakirja Portail.ee asutaja Aljona Eesmaa, moesaatejuht Kristjaana Mere, illustraator ja stilist Britt Samoson, moemuusad Merit Boeijkens, Ilomai Küttim, lauljannad Liis Lemsalu, Grete Paia, Liina Ariadne Pedanik, Helen Adamson, Instagramist tuttavad moemõjutajad Luciné Ayanian, Britta Talving, Getri Mitt, Triinu Maasik, Marii-Heleen Penu, Valeria Melnikova, Agne Vaher ja Nelery Rästas.

Lisaks moevalikule tutvusid külalised üritusel ka H&M Studio signatuurlõhnaga, mis kuulub H&M Beauty valikusse. Tagasihoidlik, ent siiski meeldejääv bergamoti, lavandiini, õuna, ambra ja muskuse noote sisaldav tualettvesi saabub koos kollektsiooniga limiteeritud koguses müügile Postimaja H&Mi kauplusesse ning e-poodi.

Uudista fotosid esitlusest allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid